کدخبر : 131647
دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۹:۳۱
فاقددیدگاه
پرینت

۴ واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

جنوب پرس: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رامهرمز از معرفی 4 واحد متخلف به تعزیرات حکومتی خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از اداره کل دامپزشکی خوزستان، بهروز حقیقی اظهار کرد: کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان رامهرمز به‌صورت پیوسته تمام واحدهای عرضه فرآورده‌های خام دامی اعم از مراکز عرضه مرغ و ماهی، قصابی‌ها، رستوران‌ها، شرکت‌های بسته‌بندی و کشتارگاه‌ها را به‌صورت دوره‌ای مورد بازرسی قرار می‌دهند.

وی افزود: در این راستا کارشناسان در حین بازرسی واحدهای صنفی عرضه فرآورده‌های خام دامی با برخورد با متخلفان بهداشتی و پس از تذکرات کتبی اقدام به معرفی ۴ واحد صنفی متخلف شامل قصابی، مرغ فروشی و ماهی‌فروشی به اداره تعزیرات حکومتی نمودند که در این خصوص تعزیرات حکومتی ۴ واحد صنفی را جمعاً به مبلغ ده میلیون ریال جریمه نقدی نمود.

رئیس اداره دامپزشکی رامهرمز با اشاره به میزان مصرف فرآورده خام دامی توسط شهروندان عنوان کرد: به همین منظور تلاش می‌شود فرآورده‌های خام دامی کاملاً سالم، بهداشتی و مطمئن در دسترس مردم قرار گیرد که روزانه کارشناسان دامپزشکی با نظارت بر مراکز عرضه و توزیع فرآورده‌های خام دامی در سطح شهرستان حضور دارند.

این مسئول در پایان از عموم مردم درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، در رستوران‌ها و مراکز عرضه مراتب را برای پیگیری از طریق دامپزشکی اطلاع‌رسانی کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما