کدخبر : 131642
دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۹:۳۰
فاقددیدگاه
پرینت

دغدغه ی خبرنگاران سالم‌سازی فضای جامعه باشد/ زیرساخت‌های فرهنگی جم تقویت شود

جنوب پرس: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جم گفت: خبرنگاران باید واقعیات جامعه را با کمال صراحت بیان کنند، چون دغدغه‌ آنان سالم‌سازی فضای جامعه است.

به گزارش جنوب پرس ، محمد کارگر امروزدر شهرستان جم اظهار داشت: خبرنگاران و اهالی رسانه باید با انتقادهای سازنده و دقیق خود دولت و مسئوولان را در انجام وظایف یاری کنند.

وی بیان کرد: نقد سازنده و دقیق غیر از تخریب و تهمت است و خوشبختانه مسئولان در جامعه ما طالب پذیرش حرف حق هستند که تعامل رسانه‌ها با مدیران کاری مهم و ارزشمند است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جم با بیان این که ارتقای جایگاه شهرستان به خاطر ظرفیت‌های خوبی که دارد از جمله وظایف مهم خبرنگاران رسانه‌های گروهی محسوب می‌شود افزود: خبرنگاران باید واقعیات جامعه را با کمال صراحت بیان کنند، چون دغدغه‌ آنان سالم‌سازی فضای جامعه است.

کارگر اظهار داشت: برای شهرستان جم که جمعیتی حدود ۷۳ هزار نفر دارد یک تالار آن هم با ظرفیت ۲۷۰ صندلی پاسخگو نیست که با ساخت مجتمع فرهنگی و هنری توسط شهرداری جم  این مشکل نیز رفع می‌شود.

وی بیان کرد: سند چشم انداز فرهنگی با ایجاد ۲۲ مورد زیرساخت جدید در شهرستان را تقدیم نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی کردیم تا از اعتبارات نفت، زیرساخت‌های فرهنگی نیز ایجاد شود.

کارگر اظهار داشت: در راستای انسجام و اشتراک فرهنگی در شهرستان، چندین تفاهم نامه نیز منعقد و امضا شده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما