کدخبر : 131451
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۹:۵۲
فاقددیدگاه
پرینت

سازمان تبلیغات اسلامی در موضوع کاهش آسیب های اجتماعی جدی است

جنوب پرس:  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: سازمان تبلیغات در موضوع کاهش آسیب های اجتماعی در استان های مختلف کشور جدی است و گام هایی نیز در این زمینه برداشته است.

سید مهدی خاموشی

به گزارش جنوب پرس ، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی خاموشی اظهار کرد: مسئله بسیار مهم آسیب های اجتماعی مدنظر مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و رؤسای قوا قرار گرفته است. سازمان تبلیغات اسلامی نیز به تبع دیگر نهادها و سازمان ها مؤظف است در این عرصه بسیار مهم و حساس، ایفای نقش فرهنگی در کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد.

وی افزود: به همین منظور به استان های مختلف سفر و آسیب های اجتماعی در آن استان ها را به صورت جدی بررسی کردیم؛ در سال گذشته برای این منظور به ۱۵ استان سفر کردیم و اولین استان برای سال جاری نیز خوزستان است که روز شنبه این هفته آغاز شد و در خلال آن دیداری با استاندار خوزستان نیز داشتیم و در این زمینه بحث و تبادل نظر خوبی صورت گرفت.

حجت الاسلام خاموشی عنوان کرد: خوزستان از نظر وزارت کشور استان ویژه ای است و به رسیدگی ویژه هم نیاز دارد، ما هم به صورت مستقیم به این استان توجه داریم، شنبه با استاندار و مسئولان سازمان تبلیغات خوزستان دیدار داشتیم و نظرات آنها را استماع و راهکارهای مدنظر برای کاهش آسیب های اجتماعی در این استان را بررسی کردیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: خوشبختانه اخبار خوبی از سوی استاندار برای کاهش بیکاری، نرخ اعتیاد و طلاق شنیدیم که امیدواریم استمرار داشته باشد.

حجت الاسلام خاموشی توضیح داد: قرار شد سازمان تبلیغات اسلامی هم در مسائل کلان استان مدنظر قرار بگیرد و ایفای نقش خاص خود را داشته باشد و در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، واگذاری مسئولیت های فرهنگی و اجتماعی به این سازمان انجام شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما