کدخبر : 129805
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۹:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت

موتورلنج‌های متخلف با بیش از ۶۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در پارسیان متوقف شد

جنوب پرس: فرمانده مرزبانی هرمزگان از توقیف سه فروند شناور تجاری حامل بیش از 64 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در بندر پارسیان خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، علی‌اصغر خرم‌روی صبح امروز در نشستی با خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان شهرستان پارسیان با انجام اقدامات اطلاعاتی و حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی و  همچنین کنترل شناورهای تجاری مستقر در اسکله به ۳ فروند لنج باری مشکوک و شناورها را جهت بررسی و بازدید دقیق‌تر متوقف کردند.

وی افزود: مرزبانان پس از توقیف شناورها در بازرسی دقیق از آن‌ها موفق شدند ۶۴ میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریال انواع کالای قاچاق شامل ۲۵۰ دستگاه کولر، ۵۰ دستگاه لباسشویی، ۹۰ هزار کیلوگرم برنج، ۲۵۰ تکه ظروف آشپزخانه، ۶۷ هزار و ۲۰۰ ثوب البسه، ۳۲ هزار کیلوگرم برنج، ۹۲۰ هزار بسته آدامس، ۱۲۶ دستگاه تلویزیون، ۱۹۶ هزار و ۸۰۰ قوطی نوشیدنی، ۲۵ هزار و ۵۰۰ متر پارچه، ۶ هزار بسته موادغذایی، یک هزار و ۷۰۰ عدد باطری خودرو و چندین قلم کالای قاچاق دیگر را کشف و ضبط کنند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: در این رابطه ۸ نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده راهی دادسرا شدند.

خرم‌روی در خاتمه اذعان داشت: خریداری کالاهای خارجی از سوی مصرف‌کنندگان با وجود کالاهای با کیفیت داخلی در حقیقت خیانت به اقتصاد داخلی کشور بوده و لازم است خرید کالاهای داخلی به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما