کدخبر : 129680
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت

كشف بيش از ۱۱۴ ميليارد ريال کالای قاچاق در مرزهای بندرلنگه

جنوب پرس: فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: طی عملياتی روز گذشته مرزبانان پايگاه دريابانی بندرلنگه موفق به كشف بالغ بر 114 میلیارد ریال قاچاق و دستگيری 11 نفر متهم شدند.

به گزارش جنوب پرس ، سرهنگ علی‌اصغر خرم‌روی امروز اظهار داشت: مرزبانان شهرستان بندرلنگه در پی کسب خبری مبنی بر اینکه دو فروند لنج باری حامل کالای قاچاق در حال تردد در سطح حوز استحفاظی می‌باشد بلافاصله گشت‌های دریایی را به موقعیت اعلامی اعزام کردند.

وی افزود: در بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد شناورهای فوق از کشور امارات بارگیری و به مقصد بندر بوشهر در حال حرکت می‌باشد.
فرمانده مرزبانی هرمزگان ادامه داد: با شناسایی شناورهای فوق و در بازرسی دقیق از آنها ۳۲ هزار و ۶۰۰ کیلوگرم برنج، ۸۶ هزار و ۲۵۶ قوطی انواع نوشیدنی، ۲۰ هزار و ۱۰ بسته موادغذایی، ۱۶ هزار و ۲۷۲ عدد بیسکویت، ۴۶ هزار و ۸۰۰ متر پارچه، ۵۶ دستگاه یخچال، ۳۱۰ دستگاه کولر اسپیلت، سه هزار و ۲۵۰ تخته پتو، ۱۴۵ دستگاه ال ای دی، ۶۲۴ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی، سه هزار و ۲۰۰ ثوب البسه و … که خارج از مجوز قانونی بارگیری شده بود را کشف شد.
به گفته وی در این رابطه ۱۱ نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع مسؤول شدند.
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد:کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف در این عملیات را ۱۱۴ میلیارد و ۱۴۶ میلیون و ۶۲۰ هزار ریال برآورد کرده‌اند.
خرم‌روی در خاتمه اذعان داشت: مرزبانی استان هرمزگان در راستای تحقق شعار سال و جامه عمل پوشاندن به منویات رهبر معظم انقلاب عزم خود را جزم کرده تا با مجموعه تحت پوشش و امکانات و ظرفیت‌های در اختیار به اهداف متعالی رهبری گام بردارد و دین خود را به نظام مقدس و مردم ادا کند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما