کدخبر : 129677
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
فاقددیدگاه
پرینت

مدیران دستگاه‌های اجرایی بندرعباس برای تحقق شعار سال ۹۷ بکوشند

جنوب پرس: فرماندار بندرعباس در جلسه شورای اداری شهرستان بندرعباس گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی بندرعباس برای تحقق شعار سال 97 بکوشند.

به گزارش جنوب پرس ، صبح امروز احمد پویافر در نشست شورای اداری شهرستان بندرعباس اظهار داشت: کارهای بسیاری در حوزه مسکن در روستاها انجام شده است اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم که باید تلاش بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

وی در ادامه افزود: روستاهایی که فاقد دهیاری هستند و تعداد جمعیت آنها زیر ۱۰۰ نفر است برابر قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی اجتماعی فرهنگی کشور از محل مالیات ارزش افزوده اعتباراتی را دریافت خواهند کرد.

فرماندار بندرعباس بیان داشت: با همکاری ادارات و مسؤولان شهری توانستیم میزبان خوبی برای میهمانانی که وارد استان و شهرستان بندرعباس در ایام نوروز شدند باشیم.

این مقام مسؤول تصریح کرد:در نوروز ۹۷ حدود دو میلیون و شصت و پنج هزار نفر ورودی به استان هرمزگان داشته‌ایم و بیش از پنج میلیون نفر اقامت داشته و یک میلیون و ۴۴۷ هزار نفر فقط به شهر بندرعباس وارد شدند که ستاد تسهیلات میهمانان نوروزی شهرستان موفق عمل نمود.

پویافر با یادآوری این موضوع که مقام معظم رهبری سال جدید را سال حمایت از کالای ایرانی نام نهادند گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان بندرعباس برای تحقق شعار سال ۹۷ با جدیت بکوشند و همه ادارات، سازمان‌ها، نهادها، بخش خصوصی و دولتی باید در خریدها کالاهای ایرانی را در اولویت قرار دهند و تولیدات داخلی را حمایت کنند.

فرماندار بندرعباس اظهار داشت: همه دستگاه‌های اجرایی توسط یک تیم بازرسی از سوی استانداری و فرمانداری‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و نحوه برخود مدیر و کارکنان آنان با ارباب رجوع و عملکرد مدیر و کارمندانش ارزیابی می‌شود که لازم است توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند.

وی در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه در وضعیت خشکسالی و کمبود منابع آب قرار داریم و ذخایر آبی استان به حداقل ممکن کاهش پیدا کرده است تاکید می‌شود ادارات، سازمان‌ها، شرکت‌های بزرگ و محیط‌های نظامی و انتظامی برای کنترل و صرفه‌جویی در مصرف آب اقدام نمایند تا در این مقطع از سال دچار مشکلات بی‌آبی نشویم و به خوبی از این مسئله عبور کنیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما