کدخبر : 129671
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
فاقددیدگاه
پرینت

شیعه و سنی زیر پرچم ولایت در مقابل دشمنان اسلام ایستاده‌اند

جنوب پرس: نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به برکت وجود امام(ره) و مقام معظم رهبری امروز برادران شیعه و سنی در کنار هم و زیر پرچم ولایت در مقابل دشمنان اسلام ایستاده‌اند.

به گزارش جنوب پرس ، آیت‌الله عبدالکریم فرحانی شب گذشته در مراسم عید مبعث که در مسجد حضرت فاطمه‌الزهرا(س) کوی طالقانی برگزار شد ضمن تبریک این عید بزرگ اسلام اظهار کرد: یکی از دلایلی که باعث شد اسلام بتواند حکومتی را به وجود بیاورد که در آن روزگار کشورهای مصر، یمن، روم و ایران را تحت تاثیر قرار بدهد این بود که پیامبر اسلام توانست بین مسلمانان اخوت و برادری را حاکم بکند.

وی افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به برکت وجود امام(ره) و مقام معظم رهبری امروز برادران شیعه و سنی در کنار هم و زیر پرچم ولایت در مقابل دشمنان اسلام ایستاده‌اند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: برادری و اتحاد بین مسلمانان باعث شده است که دشمنان به فکر ایجاد جنگ‌های مذهبی بیفتند ولی به برکت اسلام و قرآن به اهدافشان نخواهند رسید.

فرحانی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام با به وجو آوردن داعش فکر می‌کردند که شیعه و سنی را به جان هم می‌اندازند بیان کرد: دشمنان به دنبال این بودند که شیعیان و برادران اهل سنت را به جنگ علیه هم تحریک بکنند ولی با تدبیر مقام معظم رهبری و علمای با بصیرت اهل سنت نقشه دشمنان خنثی شد.

وی در پایان گفت: امروز هر چیزی که اتحاد و برادری مسلمانان را تهدید کند قطعا پازل دشمنان اسلام را تکمیل می‌کند. آن حنجره‌های که علیه تشییع و اهل سنت حرف بزند قطعا مزدور دشمن است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما