کدخبر : 129578
پنج شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
فاقددیدگاه
پرینت

افتتاح مجتمع خدماتی رفاهی “اهورا سير” با سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیارد ریالی در محور بندرعباس-سیرجان

جنوب پرس: معاون فنی و نظارت اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان از افتتاح مجتمع خدماتی – رفاهی "اهورا سير" با سرمایه‌گذاری 2 میلیارد و پانصد هزار تومانی بخش خصوصی در محور بندرعباس-سیرجان خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، مرتضی صابری خورگو امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجتمع خدماتی – رفاهی “اهورا سیر” در زمینی به مساحت ۳۰هزار مترمربع  واقع در کیلومتر ۸۵ محور بندرعباس – سیرجان سمت چپ با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۲ میلیارد و پانصد هزار تومانی بخش خصوصی به صورت آزمایشی در طرح نوروزی ۹۷-۹۶ به بهره‌برداری رسید.

وی در ادامه با اشاره به اشتغال‌زایی ۳۵ نفر مستقیم و غیر مستقیمدر مجتمع خدماتی – رفاهی “اهورا سیر” افزود: این مجتمع خدماتی رفاهی با کاربری‌های جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی، نمازخانه، سرویس بهداشتی، رستوران، خدمات خودرویی و فروشگاه مواد غذایی افتتاح شد.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان، ارائه خدمات مناسب، دسترسی سریع رانندگان به خدمات متمرکز، کاهش میزان تصادفات جاده‌ای، فراهم سازی امکانات مناسب جهت اقامه نماز و گسترش فرهنگ آن و ایجاد بستری مناسب جهت اشتغال‌زایی از جمله اهداف افتتاح این مجتمع خدماتی رفاهی برشمرد.

صابری خورگو تصریح کرد: این مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی با رایزنی و پیگیری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان و با در اختیار قرار دادن سوخت بنزین و گازوئیل در طول طرح نوروزی به صورت آزمایشی فعال شد و بهره‌برداران از جاده از خدمات‌دهی مجتمع نامبرده بهره‌مند شدند.

گفتنی است، احداث سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه مجتمع فوق، اختصاص مبلغ دو میلیارد تومان و همچنین احداث رمپ ورود و خروج، مبلغ پانصدمیلیون ریال جهت نصب تابلو‌های راهنمای مسیر، به عنوان مشوق‌های سرمایه‌گذاری به صورت بلاعوض به سرمایه‌گذار از طرف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان پرداخت شده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما