کدخبر : 129386
دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
فاقددیدگاه
پرینت

فعالیت های مختلف باید با ایجاد بستر فرهنگی همراه باشد

جنوب پرس: معاون فرهنگی کانون پرورش فکری فارس گفت: برای انجام هر گونه فعالیتی باید بستر فرهنگی آن مهیا شود سپس آن فعالیت به ثمر بنشیند.
سعیدرضا کامرانی معاون فرهنگی کانون پرورش فکری فارس

به گزارش جنوب پرس ، سعیدرضا کامرانی پیش از ظهر دوشنبه در جمع مربیان مراکز فرهنگی هنری مرودشت و زرقان با بیان اینکه برای نهادینه کردن بستر فرهنگی باید با برنامه ریزی، خلاقیت، دلسوزی و ممارست اقدام کرد گفت: جامعه آماری ما متشکل از کودکان و نوجوانان است، یعنی همان کسانی که در آینده همه مقدرات کشور به آنان سپرده می شود.

وی افزود: جای بسی مباهات است که کانون پرورش فکری با کسانی سر و کار دارد که آینده سازند و برای آماده کردن این نسل برای ساختن فردایی بهتر باید دست در دست هم دهیم و با توجه به آموزه های اسلامی و تمدن غنی ایرانی، سازندگان آینده این سرزمین را متناسب با طراز جمهوری اسلامی تربیت کنیم.

کامرانی عنوان کرد: با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان فضایی به وجو می آید تا خود را در این باران رحمت شستشو دهیم و برای ارائه معنویات در برنامه ها و مأموریت های کانون بیشتر آماده و مهیا شویم.

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری فارس در ادامه با اشاره به هفته هنر انقلاب اسلامی گفت: انقلاب ما، انقلابی فرهنگی بود و یکی از بال های پرواز در مسائل فرهنگی، هنر است. هنر به عنوان یکی از بهترین ابزارهای زیبا و خوشایند می تواند در رشد و شکوفایی کودکان و نوجوانان نقش بسزایی ایفا کند و با توجه به اینکه یکی از مأموریت های کانون پرورش فکری، رشد و شکوفایی ابعاد هنری کودکان و نوجوانان است، می طلبد که بیش از پیش از این ابزار، بهره ببریم و در هدایت و شکوفایی کودکان و نوجوانان تلاش کنیم.

کامرانی در ادامه گفت: نامگذاری هفته هنر انقلاب اسلامی امر پسندیده ای بود که آثار و برکات بی شماری را در پی داشته است.

وی در پایان ضمن بازگویی خاطراتی از شهدای لشکر ۱۹ فجر، یاد و خاطره دلاور مردان دفاع مقدس را گرامی داشت.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما