کدخبر : 129267
یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
فاقددیدگاه
پرینت

صدور جواز تاسیس صنعتی در استان بوشهر ۲۴ درصد افزایش یافت

جنوب پرس:  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طی سال گذشته صدور جواز تاسیس صنعتی در استان بوشهر ۲۴ درصد افزایش یافت.
سید حسین حسینی محمدی

به گزارش جنوب پرس ، سید حسین حسینی محمدی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای توسعه صنایع مختلف در استان بوشهر تلاش گسترده‌ای صورت گرفته است و تلاش داریم تا زمینه فعالیت این صنایع تسهیل شود.

وی با اشاره به صدور ۳۰۲ فقره جواز تاسیس صنعتی در استان بوشهر طی سال گذشته خاطرنشان کرد: پیش‌بینی شده که در این طرح‌ها ۱۲۶ هزار و ۵۲۹ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری انجام شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از اشتغال بیش از ۹ هزار و ۱۰۰ نفر در این صنایع خبر داد و بیان کرد: این صنایع شامل کانی فلزی و غیر فلزی، صنایع شیمیایی، نفت و گاز و پتروشیمی بوده است.

وی با اشاره به افزایش بیش از ۲۴ درصدی صدور جواز تاسیس‌های صنعتی در استان بوشهر طی سال گذشته خاطرنشان کرد: از نظر حجم سرمایه‌گذاری نیز شاهد افزایش حدود پنج درصدی و از نظر اشتغال شاهد افزایش ۴۶ درصدی هستیم.

حسینی محمدی با اشاره به وجود ۶۴۸ فقره پروانه بهره‌برداری واحد صنعتی در استان خاطرنشان کرد: حجم سرمایه‌گذاری این صنایع بیش از ۹۷ هزار میلیارد ریال با اشتغال ۲۵ هزار و ۳۹۵ نفر است.

وی اضافه کرد: امسال به نام سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است و همه باید در راستای تحقق اهداف مورد نظر در این شعار مهم تلاش کنیم تا زمینه توسعه اشتغال و تولید در کشور فراهم شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما