کدخبر : 129263
یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
فاقددیدگاه
پرینت

۹ هزار نفر از استان بوشهر راهی اردوی راهیان نور شدند

جنوب پرس: معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: در نوروز امسال ۹ هزار و ۸۴۰ نفر از استان بوشهر به مناطق عملیاتی اعزام شدند.
سرهنگ سهراب انبارکی بوشهر

به گزارش جنوب پرس ، سرهنگ سهراب انبارکی صبح یکشنبه در نشست مسئولان استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در ایام نوروز هم میزبان اردوهای راهیان نور بود و هم اینکه تعداد زیادی از اهالی استان به مناطق عملیاتی اعزام شدند.

وی با اشاره به میزبانی استان بوشهر از اردوهای راهیان نور دریایی در جزیره خارگ، اضافه کرد: در ایام نوروز پنج هزار و ۱۸۳ نفر از ۱۱ استان کشور به اردوی راهیان نور دریایی در جزیره خارگ و بوشهر اعزام شدند.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر همچنین از اعزام اهالی استان بوشهر به مناطق عملیاتی از جمله شلمچه، دهلاویه، اروندکنار و اردوگاه فاطمه زهرا(س) در خوزستان خبر داد و افزود: ۹ هزار و ۸۴۰ نفر  به این اردوها اعزام شدند.

وی با اشاره به میزبانی اردوگاه فاطمه زهرا(س) سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از زائران راهیان نور، خاطرنشان کرد: در مجموع بیش از ۲۰۰ هزار نفر از اهالی نقاط مختلف کشور در این اردوگاه حضور یافتند.

انبارکی با تقدیر از منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در میزبانی از اردوهای راهیان نور دریایی، تصریح کرد: این اردوها با کیفیت بالایی برگزار شد و شاهد خدمات‌دهی مطلوبی به زائران بودیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از رسانه‌ها برای پوشش مطلوب برنامه‌های راهیان نور تقدیر کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما