کدخبر : 129025
پنج شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت

بُردی دیگر در کارنامه فجر/ ۴قدم مانده به صعود

جنوب پرس: تیم فجر شهید سپاسی شیراز در حالی اولین دیدار خود در سال 97 را با پیروزی سپری کرد که تنها 4 هفته دیگر برای صعود به لیگ برتر زمان دارد.

به گزارش جنوب پرس ، از هفته ۳۰ رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور تیم فجر شهید سپاسی شیراز در حالی به مصاف حریف البرزی خود رفت که نیم فصل دوم لیگ را درخشان‌تر از نیم فصل نخست آغاز کرد.

این تغییر در تاکتیک فجری‌ها سبب شد تا این تیم کهنه شیرازی بازی‌های درخشان‌تری را از خود به نمایش بگذارد.

زردپوشان شیرازی که مقابل تیم اکسین البرز موفق به شکست این تیم با نتیجه ۲ بر صفر شدند تنها ۴ گام دیگر برای صعود به لیگ برتر دارند که باید با جدیت تمام و بدون حتی یک شکست بازی‌های پیش رو را سپری کنند.

فجری‌های همواره نشان دادند که در عین مشکلات مالی و جوان بودن بازیکنان می‌توانند شگفتی‌ساز باشند؛ هماهنگونه که در فصل گذشته رقابت‌ها نیز با وجود مشکلات متعدد توانستند یک پای فینال و صعود به رقابت‌های لیگ برتر باشند.

عزم جدی جوانان شیرازی در هفته‌های باقی‌مانده به پایان لیگ دسته اول می‌تواند تحول شگرف در کارنامه این تیم و فصلی نو برای فوتبال شیرازی محقق کند؛ امری که فجری‌ها نشان دادند دور از انتظار نیست و تنها با اراده مصمم، همکاری، غیرت و تعصب برای بالابردن پرچم شیراز و استان فارس امکان‌پذیر است.

دوست‌داران تیم فجر نیز در هفته‌های پایانی لیگ برتر باید پرشورتر از گذشته با این تیم همراه شوند و با تشویق‌های جانانه خود زمینه‌ساز صعود زردپوشان به لیگ برتر فوتبال کشور باشند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما