کدخبر : 128813
شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
فاقددیدگاه
پرینت
نماینده شهرستان‌های ۴ گانه کهگیلویه و بویراحمد در مجلس:

استاندار پروازی نمی‌خواهیم

جنوب پرس: نماینده شهرستان‌های ۴ گانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: استاندار کهگیلویه و بویراحمد اگر قرار است در این استان خدمت کند باید بال پروازی خود را بشکند و در استان ساکن شود.
عدل هاشمی‌پور

به گزارش جنوب پرس ، عدل هاشمی‌پور در نشست با برخی از مردم شهرستان لنده اظهار داشت: هم اکنون ۱۴ مدیر پروازی در شهرستان لنده وجود دارد که من این را به جد پیگیری می‌کنم.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان‌های محروم با برگزاری همایش توسعه پیدا نمی‌کنند، عنوان کرد: به طور حتم مطالبه گری و چانه زنی در جذب اعتبارات و اجرای پروژه‌ها و طرح‌های مختلف در توسعه بی بدیل است.

وی با بیان اینکه در استیفای حقوق مردم با هیچ کسی معامله و مماشات نداریم، ابراز کرد: مقام معظم رهبری امسال را به نام “حمایت از کالای ایرانی” نامگذاری کردند که باید دولت، مجلس و سایر قوا و نهادهای دیگر برای تحقق این دغدغه به حق حضرت آقا تلاش کنند.

بنا بر این گزارش تسنیم، وی با اشاره به اجرای پروژه‌های مختلف در حوزه راهسازی از جمله اتصال لنده به جاده اصفهان، جایزان-لیکک، تشان به لنده و لنده به قلعه رئیسی افزود: آغاز عملیات اجرایی احداث پتروشیمی دهدشت، بهره برداری از سیمان سپو، معدن فسفات چرام، گازرسانی به دیشموک و قلعه رئیسی و روستاهای مسیر، آبرسانی به ۴ شهر و …از جمله کارهای انجام شده در چند سال اخیر است.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام خواستار استفاده از ظرفیت نیروی انسانی نخبگان این شهرستان‌های در مدیریت‌های استانی شد و گفت: نماینده عالی دولت فارغ از گرایش‌های سیاسی از نخبگان این حوزه استفاده کند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما