کدخبر : 128171
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت
استاندار بوشهر خبر داد؛

تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر قبل از پایان سال زیربار ترافیک می‌رود

جنوب پرس: استاندار بوشهر با اشاره به تکمیل پروژه تقاطع غیر هم‌سطح میدان آزادی بوشهر گفت: این پروژه بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده قبل از پایان سال افتتاح و زیربار ترافیک می‌رود.
گراوند معاون سیاسی  استانداری بوشهر

به گزارش جنوب پرس ، عبدالکریم گراوند در بازدید از روند اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر با بیان اینکه این پروژه در سال ۱۳۹۴ عملیات اجرایی آن آغاز شد  اظهار داشت: طولانی شدن اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر نارضایتی‌های مردم به همراه داشت که با تلاش‌های انجام شده این پروژه رو به پایان است.

وی، با بیان اینکه تکمیل نشدن به موقع پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر مشکلات ترافیکی ایجاد کرد افزود: با پیگیری‌های مستمر اکنون  عملیات اجرایی آن رو به پایان است که در آستانه نوروز افتتاح می‌شود.

استانداز بوشهر با بیان اینکه خوشحالم که این پروژه در حال تکمیل شدن است افزود: از زمان انتصاب در پست استاندار، پیگیری مستمری برای تکمیل این پروژه که یکی از مطالبات مردم است انجام شده که اکنون خوشحالم قبل از پایان سال افتتاح می‌شود.

سرپرست شهرداری بوشهر نیز اعتبار اجرای پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر را ۱۴۰ میلیارد ریال دانست و تصریح کرد: تکمیل پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر و افتتاح آن تا قبل از پایان سال یکی از اولویت‌ها است که برای این پروژه تاکنون ۱۰۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

عبدالامیر قاسمی پروژه  تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر را یکی از پروژه‌های مهم مرکز استان دانست و تصریح کرد: در پروژه تقاطع غیر هم‌سطح بوشهر ایمن سازی و مقام سازی مورد توجه ویژه قرار گرفته و از دوشنبه آینده زیر بار ترافیک می‌رود.

وی، با بیان اینکه این پروژه نقش مهمی در چرخه ترافیک خودروی در میدان ورودی و خروجی شهر بوشهر دارد افزود: زمان تکمیل آن به سبب برخی مشکلات طولانی شد که  با برنامه‌ریزی انجام شده قبل از پایان امسال افتتاح می‌شود.

سرپرست شهرداری بوشهر  با بیان اینکه این پروژه اکنون در حال تکمیل اسفالت آن است گفت: خط کشی و  نصب علائم راهنمایی و رانندگی به‌زودی انجام می‌شود  تا یکی از مطالبات به حق مردم محقق شود.

قاسمی با بیان اینکه این تقاطع همه مسیرهایش دوبانده طراحی و اجرا شده تصریح کرد:استحکام پل بسیار بالاست  و ترددهمه نوع خودروهای سبک و سنگین بر روی آن امکان پذیر است.

وی، بیان کرد: این تقاطع دارای چهار لوپ دور برگردان از مسیرهای مختلف است که تمام محورهای این تقاطع دو بانده است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما