کدخبر : 127957
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

رتبه برتر استان بوشهر در عملکرد پلیس راهور و مبارزه با مواد مخدر

جنوب پرس: فرمانده انتظامی استان بوشهر از رتبه برتر استان بوشهر در عملکرد پلیس راهور و مبارزه با مواد مخدر در سطح کشور خبر داد.
خلیل واعظی

به گزارش جنوب پرس ، خلیل واعظی صبح سه‌شنبه در آیین صبحگاه مشترک نیروهای امدادی و خدمات‌رسان در ایام نوروز با اشاره به طرح نوروزی نیروی انتظامی اظهار داشت: این طرح با شعار آرامش بهاری با نظم و امنیت و شعار ترافیکی پرهیز از خطر، آرامش در سفر اجرا می شود.

وی بیان کرد: اهداف این رزمایش آمادگی برای تامین امنیت ایام نوروز، و فراهم کردن بستر خدمات سفر برای هموطنان و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از حوادث تلخ است.

افزایش ایمنی و امنیت

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: افزایش ایمنی و امنیت با ساماندهی مناسب، بالابردن سرعت عمل یگان‌ها و هماهنگی و همدلی بیشتر برای خدمات مطلوب  و شناخت ظرفیت های دستگاه های مرتبط، از جمله اهداف ما در طرح نوروزی است.

واعظی با قدردانی از همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط به طرح نوروزی، از همکاری و تعامل اصحاب رسانه با نیروی انتظامی هم قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه هیچ لذتی شیرین‌تر از خدمت به مردم به ویژه در ایام نوروز نیست، اظهار داشت: سرهنگ کشکولی به عنوان رئیس پلیس برتر راهور کشور انتخاب شد که این امر با همکاری همه دستگاه های مرتبط و حمایت های استاندار و معاونان ایشان محقق شده است.

ایجاد ۹۰ مقر پلیس برای نوروز

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: همچنین رئیس پلیس مبارزه با قاچاق مواد مخدر استان هم به عنوان رده برتر کشور انتخاب شده است.

واعظی با اشاره به آمادگی نیروی انتظامی استان برای ایام نوروز، گفت: بیش از ۹۰ پاسگاه پلیس برای خدمات رسانی و تامین امنیت استان در ایام نوروز در آماده باش هستند.

آموزش ۷۷ هزار همیار پلیس

وی افزود: امنیت بوشهر در سایه همکاری همه دستگاه های اجرایی و مدیریت استاندار محقق شده است و همین امنیت مطلوب بوشهر است که به عنوان یکی از استان های مهمانپذیر کشور شناخته می شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ۷۷ هزار همیار پلیس در استان بوشهر آموزش دیدند و برای خدمت در ایام نوروز از این ظرفیت استفاده خواهد شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما