کدخبر : 127949
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
فاقددیدگاه
پرینت

برخورد با اراذل و هنجارشکنان در تعطیلات نوروز با جدیت دنبال می‌شود

جنوب پرس: فرمانده انتظامی هرمزگان از تشدید برخوردها در چهارشنبه آخر سال و طرح نوروزی با هنجارشکنان و اراذل و اوباش خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، سردار عزیزالله ملکی صبح امروز اظهار کرد: براساس اولویت ناجا که کاهش سرقت، کاهش تلفات رانندگی ومبارزه با قاچاق بوده از ابتدای سالجاری اقدامات خوبی در استان انجام شده است بطوری که فرماندهی انتظامی هرمزگان به عنوان یکی از ردههای برتر ناجا معرفی شد.

وی از آمادگی کامل نیروهای انتظامی در آخر سال برای برقراری امنیت خبر داد و افزود:  در چهارشنبه آخر سال و طرح نوروزی با هنجارشکنان و اراذل و اوباش به شدت برخورد می شود.
فرمانده انتظامی هرمزگان همچنین از پیش بینی ۶ هزار نفر نیروی انتظامی،عملیاتی و ترافیکی برای افزایش امنیت اجتماعی ، ۲۰۰ تیم موتورسوار، ۳۰۰ واحد خودرویی و اجرای طرح های غیرمحسوس و استفاده از پایش تصویری در طرح نوروزی خبر داد.
ملکی با اشاره به اینکه طرح نوروزی از ابتدای هفته آینده آغاز و تا پایان تعطیلات ادامه خواهد داشت ، افزود: به منظور ایجاد امنیت پایدار اقدامات انتظامی در سطح استان به صورت جدی تر دنبال می شود.
به گفته وی، بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ نیروی یگانهای انتظامی وراهور ،۳۵۰ واحد گشت پیاده ، استقرار ۵۳ سازه موقت و ۴۰ ایست و بازرسی موقت، ۴۰۰ واحد گشت محسوس و غیر محسوس و ۳۵۰ واحد گشت خودرویی در این طرح استفاده شده است .
فرمانده انتظامی هرمزگان در ادامه به کسب ۱۳رتبه برتر فرماندهی انتظامی هرمزگان در سالجاری اشاره کرد و افزود: با کاهش ۶ درصدی متوفیان ناشی از تصادفات برای چهارمین سال متوالی در کاهش تلفات ناشی از تصادفات رتبه برتر را کسب کردیم.
ملکی همچنین اظهار کرد: در سالجاری با کشف بیش از ۸۷ تن مواد مخدر، کاهش ۱۰ درصدی مصدومان ناشی از تصادفات، افزایش ۳۵ درصدی کشف کالای قاچاق، کاهش وقوع ۱۶ درصدی سرقت به عنف ، کاهش ۱۵ درصدی سرقت و افزایش ۵ درصدی دستگیری اتباع بیگانه در همه حوزههای انتظامی و ترافیکی توفیقات خوبی را کسب کردیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما