کدخبر : 127936
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
فاقددیدگاه
پرینت

بهره‌برداری از فاز دوم بیمارستان اهرم به زودی

جنوب پرس: سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: با جذب 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای راه‌اندازی و تجهیز فاز دوم بیمارستان اهرم، در تلاشیم تا این پروژه بزرگ به زودی به مرحله بهره‌برداری برسد.

به گزارش جنوب پرس ، عادل مقدس صبح امروز در نشست با امام جمعه شهر اهرم مرکز شهرستان تنگستان، اظهار داشت: خرید تجهیزات جدید برای آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت روستای بوالخیر و جذب اعتبار از محل اعتبارات استان برای ساخت پانسیون پزشکان این روستا، بهره‌برداری از سه پروژه خانه‌های بهداشت روستاهای گرگور, باغک‌جنوبی و بندرعامری و تجهیز و راه‌اندازی مجتمع آزمایشگاه‌های شهید رجایی شهر اهرم از اقدامات انجام شده در طی ۶ ماه گذشته بوده است.

وی افزود: ساخت فضای سبز و آسانسور در جهت افزایش رضایتمندی و رفاه کارکنان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان در طی ۶ ماه اخیر بوده است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان عنوان کرد: با پیگیری‌های انجام شده موفق شدیم اعتباری به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای راه‌اندازی و تجهیز فاز دوم بیمارستان جذب کنیم و در تلاشیم تا این پروژه بزرگ به زودی به مرحله بهره‌برداری برسد.

مقدس ضمن تشکر از حمایت‌های امام جمعه مردمی شهر اهرم تاکید کرد: امیدوارم همچون گذشته  با حضور ایشان در برنامه‌های بهداشتی و درمانی از شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان حمایت کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد