کدخبر : 127802
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
فاقددیدگاه
پرینت

صدای سوت لیگ برتر برای فجر سپاسی/ زمان اشتباه نیست

جنوب پرس:  تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز آهسته آهسته خود را به لیگ برتر فوتبال کشور نزدیک می کند.

دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و فجر سپاسی شیراز

به گزارش جنوب پرس ، نوار کسب امتیاز تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز ادامه دارد و روز گذشته نیز با گلباران کردن راه آهن تهران جایگاه دومی خود را در لیگ دسته یک ثابت کرد.

جوانان تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در حالیکه فصل را به خوبی آغاز نکردند اما تغییرات مدیریتی و فنی این تیم در واقع شکی بزرگ به بدنه تیم جوان شیراز بود تا روند روبه رشد خود را آغاز کند و در هفته بیست و هفتم جایگاه دوم لیگ دسته یک را به اختلاف چهار امتیازی با تیم اول برساند.

نفت مسجد سلیمان با ۵۳ امتیاز در جایگاه اول و تیم خونه به خونه با امتیاز برابر ۴۹ با فجر شهید سپاسی و یک بازی کمتر در رتبه سوم جدول قرار دارد.

هرچند که فاصله امتیازی ۵ تیم بالای جدول لیگ دسته یک فوتبال کم است اما ادامه روند موفقیت برای تیم فجر می تواند ادامه داشته باشد تا شیراز و استان فارس پس از چند سال شاهد حضور تیم با اخلاق فجر در لیگ برتر کشور باشد.

بازیکنان از بازی لذت می برند

اما یکی از کارشناسان فوتبال کشور در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه بازیکنان تیم فجر از بازی خود لذت می برند، گفت: بازی های حساب شده و شاد بازیکنان تیم فجر به طور حتم می تواند آنها را به لیگ برتر برساند.

محسن جعفری تاکید کرد: تیم فنی فجر سپاسی شیراز با شناخت کامل از حریفان، تیم را چیدمان می کند و مدیریت این تیم نیز به گونه ای که از روحیه بازیکنان مشخص است توانسته آرامش را به تیم بازگرداند.

وی با اشاره به اینکه مردم شیراز و استان فارس لیاقت حضور تیم در لیگ برتر را دارند، گفت: سالیان سال تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز به عنوان یک تیم سازنده بازیکن در کشور مطرح بود و همواره نام های بزرگی در فوتبال کشور از شیراز معرفی شدند بنابر این جای چنین تیمی در لیگ برتر فوتبال کشور خالی است.

این کارشناسان فوتبال کشور یادآور شد: موفقیت و صعود به لیگ برتر برای فجر شهید سپاسی شیراز دور از دسترس نیست اما مدیریت تیم باید مراقب باشد و بداند که جوانان احتیاج به مراقبت دارند و باید استعداد و انرژی آنها مدیریت شود.

جعفری با بیان اینکه فوتبال به حضور جوانان با استعداد و مدیریت درست احتیاج دارد، گفت: امروز تیم فجر پتانسیل های خوبی برای صعود به لیگ برتر دارد هرچند که نواقصی نیز دیده می شود در زمان بازی، اما آنچه که فوتبال کشور به آن احتیاج دارد در تیم فجر شهید سپاسی شیراز مشاهده می شود.

زمان اشتباه برای تیم فجر سپاسی وجود ندارد

اما کارشناس پیشکسوت فوتبال فارس نیز در گفت و گو با خبرنگار مهرف به روند حرکتی تیم فجر اشاره کرد و گفت: تیم فجر شهید سپاسی شیراز طی سال های گذشته همواره فراز و نشیب های فراوان داشته است اما امروز خوشبختانه در حال کسب نتیجه مناسب است.

مجید عجم پور تاکید کرد: انتظارها از تیم فجر شهید سپاسی شیراز طی هفته های گذشته افزایش داشته و همگان امیدوار هستیم نوار موفقیت ها ادامه داشته باشد و شاهد حضور تیم فجر در لیگ برتر فوتبال باشیم.

وی یادآور شد: باید مراقب بود که داستان سال های گذشته برای تیم فجر تکرار نشود و در لحظات پایانی با از دست دادن امتیازات جایگاه تغییر نکند هرچند که برای فرار از این اتفاق انگیزه مربی جوان و بازیکنان این تیم در کنار مدیریت درست می تواند کارگشا باشد.

این کارشناس پیشکسوت فوتبال افزود: متاسفانه در نیم فصل بازیکنان مورد نیاز برای کمک به این تیم جذب نشد اما اتحاد و همدلی موجود در تیم می تواند کمبودها را برطرف کند.

عجم پور تاکید کرد: زمانی برای اشتباه وجود ندارد و بازی های باقی مانده برای تیم فجر سپاسی شیراز هرکدام حکم فینال را دارد.

وی ادامه داد: اختلاف امتیاز در صدر جدول میان تیم های بالا نشین اندک است به همین دلیل باید مراقب بود که در لحظات آخر جایگاه از دست نرود و همین روحیه ادامه داشته باشد هرچند که باید فراز و نشیب در بازی کاهش پیدا کند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد