کدخبر : 127779
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
فاقددیدگاه
پرینت

تاکید بر ایمنی سفرهای نوروزی

رییس جدید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای امروز در مراسم تجلیل از فعالان عرصه راه ایمنی با تاکید بر نقش این سازمان و با اشاره به تلاشهای مجاهدانه راهداران برای ایجاد بسترهای سفری امن و ارام در ایام نوروز ، از رانندگان خواست ارام ایمن و متین برانند .

تاکید بر ایمنی سفرهای نوروزی

مهندس حسن نیا در این مراسم با اشاره به نقش رسانه ها و فضای مجازی در تصحیح عادات رانندگی مردم از بانوی سینمای ایران سرکار خانم مدنی که در روزهای گذشته در فضای مجازی و برنامه های مختلف تلویزیونی از دغدغه های خود و سایر مادران ایرانی برای رانندگی صحیح و سفری سالم گفته بود تجلیل کرد و از هنرمندان و ورزشکاران خواست تا با پیوستن به کمپین سفرهای بی خطر نوروز امسال یاریگر راهداران و مسوولان باشند .
وی با بیان اینکه دغدغه همه مادران و پدران این سرزمین درباره سفرهای فرزندانشان دغدغه همه ماست تصریح کرد از همکاران خودم و راهداران سراسر کشور خواسته ام تمام توانشان را به کار بگیرند تا نوروزی بدون حادثه را سپری کنیم .
خانم مدنی بازیگر سینما و تلویزیون هم با اشاره به ایجاد کمپینی برای سلامتی در سفرهای نوروزی از فرزندان ایران خواست در ایام نوروز به خاطر چشمهای نگران مادرانشان سالم به خانه برگردند .
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما