کدخبر : 127737
یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
فاقددیدگاه
پرینت

ایثارگران والاترین سرمایه جامعه هستند

جنوب پرس: استاندار فارس با بیان این که ایثارگران والاترین سرمایه اجتماعی محسوب می شوند، گفت: باید برای حفظ این سرمایه، خدمتگزار صادقی برای ایثارگران باشیم.
تودیع و معارفه استاندار فارس شهریورماه 1396
به گزارش جنوب پرس ،  به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، اسماعیل تبادار، در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران استان فارس گفت: عزت و افتخار امروز ایران اسلامی با ایثار ایثارگران و جهاد مجاهدان به دست آمده است٬ به همین دلیل در مکتب ما ایثار قله بلندی است که بالاتر از آن قله‌ای نیست.

وی ابراز داشت: کسانی که در راه خدا جان باخته‌اند عمل آنها نزد خداوند محفوظ مانده و هیچ مسئله ای نمی تواند تاثیر شگرفت این جانفشانی ها و ایثارگری ها را دستخوش آسیب کند؛ خدمت به ایثارگران از والاترین اقدامات بوده و گام برداشتن در این مسیر خدمت بزرگی است؛ از این‌ رو ساماندهی و برنامه‌ریزی برای ایثارگران بسیار ارزشمند است.

وی اضافه کرد: ارائه خدمات شایسته به ایثارگران یک ضرورت و از جمله راه های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در پهنه عمومی جامعه است.

مهندس تبادار بر لزوم تسلط و اشراف مسئولین ایثارگران دستگاه های اجرایی بر قوانین و مقررات خدمات ایثارگری تاکید کرد و اضافه کرد: رفتار، ارتباط و چگونگی فراهم کردن زمینه لازم با مدیریت مناسب، بخش اعظم مشکلات را حل و مرتفع می نماید.

استاندار فارس در پایان همچنین بر ضرورت تشکیل جلسات مربوط به ایثارگران به صورت منظم تاکید کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما