کدخبر : 127635
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت

کارگاه کارآفرینی کسب و کار در بوشهر برگزار شد

جنوب پرس:  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: کارگاه کارآفرینی کسب و کار در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار شد.
جشن

به گزارش جنوب پرس ، حسین درویشی صبح شنبه در حاشیه این کارگاه اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه سه جانبه بین وزارت کشور، ستاد مبارزه با مواد مخدر و جمعیت هلال احمر کارگاه آموزشی کارآفرینی با شعار «جوانان هلال احمر، سازندگان فردای بهتر» برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی با هدف گسترش فرهنگ کار آفرینی، ترویج مهارت های کار آفرینانه، کمک به حل معضل اشتغال و توسعه کسب وکار های نو پا و نو آورانه برای اعضای سازمان برگزار شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر اضافه کرد: موضوع کار آفرینی در چند دهه اخیر موج جدیدی از سیاست‌های کار آفرینانه را به منظور اشتغال جوانان و مهارت‌های نهفته آنان فراهم کرده است.

وی افزود: به همین دلیل از اعضای جوان کانون‌های دانشجویی و آزاد جوانان دعوت شده بود که در این کارگاه آموزشی با تمرکز شرکت کنند و با توجه به اصول و اهداف، طرح پیشنهادی خود را مطرح کنند.

درویشی ادامه داد: در این برنامه که با هدف افزایش تعامل گروهی، مشارکت بیشتر در یک مسیر برای اعضای جوانان طرحی شده، بیش از ۵۰ نفر دارای تخصص‌های گرافیک، مباحث مدیریتی، خلاق و نو آور و صاحب نظر حضور داشتند که پس از یررسی‌های کمیته به سه طرح پیشنهادی برتر جوایزی اهدا شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما