کدخبر : 127634
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

اولین جشنواره فرهنگی مادرانه در گناوه برگزار شد

جنوب پرس: اولین جشنواره فرهنگی هنری مادرانه در قالب طرح نشاط اجتماعی در گناوه برگزار شد.
جشن
به گزارش جنوب پرس ، محمد مظفری معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر صبح شنبه در این آئین اظهار داشت:طرح نشاط اجتماعی یکی از طرح های موفق در حوزه تزریق امید به جامعه است.

وی اضافه کرد: سازمان های مردم نهاد سراسر استان در شهرها و روستاهای استان بوشهر  به شکل مطلوبی این طرح  را اجرا کرده‌اند و با استقبال مردم نیز روبرو شده است.

معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: در همین راستا اولین جشنواره فرهنگی هنری مادرانه  با تاکید بر گسترش فعالیت های اجتماعی و فرهنگی بانوان برگزار شد.

وی افزود: این جشنواره فرهنگی، هنری و اجتماعی در قالب طرح نشاط اجتماعی و به منظور ایجاد فضایی مناسب برای بروز خلاقیت‌ها و گسترش فعالیت‌های اجتماعی زنان برگزار شد و با استقبال خوب بانوان روبرو شد.

مظفری با بیان اینکه در مرحله اول، این جشنواره با حمایت سازمان‌های مردم نهاد در شهرستان گناوه برگزار شد، افزود: در سال‌های آینده قرار است این جشنواره در شهرهای بیشتری و با موضوعات فرهنگی اجتماعی متنوع تری برگزار گردد.

وی با اشاره به اینکه تمرکز برگزار کنندگان این جشنواره بر محلات، خانواده ها و ایجاد فضای مشارکت برای همه بانوان است، افزود: برگزاری مسابقه غذاهای ایرانی و محلی  یکی از برنامه‌های خوبی بود که با استقبال خانواده روبرو شد.

معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر  همچنین از برگزاری مراسم تجلیل از هفت بانوی خادم مساجد و تکایای شهر گناوه در خلال این جشنواره فرهنگی خبر داد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما