کدخبر : 127624
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
فاقددیدگاه
پرینت

نتیجه معکوس حمله فرقه انحرافی به سفارت ایران

هر گروه، فرقه و جريان عقيدتي يا سياسي هويت خود را به هر حال در يك مقطعي از فعاليت خود بدون روتوش به نمايش عمومي ميگذارد و آنجاست كه همگان مي توانند در يك قاب تصوير، برداشتي واضح از اعماق تاريك آن جريان و يا فرقه پيدا كنند. 

فرقه شيرازي كه يك جريان عقيدتي انحرافي بوده است، به يكباره اين نمايش را در ديروز در لندن جلوي چشم همگان به نمايش گذارد. آنها اولا با حمله ناگهاني در شهري مثل لندن، به سفارت ايران، به نقض فاحش حقوق بين الملل دست زدند، در حاليكه مي توانستند با برگزاري تظاهراتي مسالمت آميز نظر خود را اعلام كنند.

دوم آنكه در تمام طول تعرض به سفارت، چهار نفر نماينده فكري اين فرقه كه عرب زبان بودند ضمن شعارها عليه مقامات عالي كشورمان، با فريادهاي مستمر در جلوي دوربين شبكه هاي تلويزيوني شعارهاي بسيار توهين آميزي عليه عايشه همسر پيامبر اسلام (ص) و خلفاي سه گانه اهل سنت يعني ابوبكر، عمر و عثمان دادند. اين فرقه بدينصورت بصورتي فشرده ايدئولوژي انحرافي خود را كه سالهاست از طريق شبكه هاي ماهواره اي خصوصي اجاره اي تعقيب مي كند معرفي كردند كه مبتني بر اهانتهاي آشكار عليه همسر پيامبر اسلام و خلفاي سه گانه و ترغيب شيعيان به قمه زني حتي در اروپا ميباشد. اين فرقه كه دهه هاست در خلوت و محافل خود ميراث سترگ امام خميني ره در ضرورت وحدت شيعه و سني را با بدترين وجوه به تمسخر میگرفتند، امروز نتوانستند خود را كنترل كنند و عقايد خود را آنهم در اروپا و شهر لندن در جلوي تمام رسانه هاي دنيا عمومي اعلام سراسري كردند.

اما سوال اينجاست كه آيا در دنيايي كه مسلمانان از شيعه و اهل سنت با بزرگترين تهديدات و مخاطرات مواجه هستند، اين شعارها سازنده و مبين شيعه اصيل ائمه ي اهل بيت ميباشد؟ آيا محدود ساختن رسالت شيعه در عصر امروز به اهانت به رهبران اهل سنت، و اصرار بر قمه زدن در مراسم عزاي اهل بيت را ميتوان به چيزي جز انحراف و مشوه ساختن معارف بلند اهل بيت تعبير كرد؟

مقدر بود كه اين فرقه انحرافي با حمله به سفارت ايران در لندن به يكباره خود را به جهانيان معرفي كند. از ديروز هزاران شبكه و رسانه كه تا به حال اسمي از اين فرقه نشنيده بودند، حالا در مسير آشنايي از اين فرقه به شناخت بيشتري از انحرافات عقيدتي اين جريان افراطي در ميان شيعيان پي ميبرند.

آنها سعي كردند با اهانت به پرچم مقدس ايران و بزرگ قلمداد نمودن اقدام سخيف خود تحت نام “اشغال سفارت ايران” براي خود مشروعيت درست كنند كه با دخالت پليس تعرض آنها بسيار محدود و كوتاه شد و همچنين تمام برنامه براي آنان نتيجه اي برعكس داد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما