کدخبر : 127597
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
فاقددیدگاه
پرینت

پورياى ولى قهرمان پيكارهاى ووشوى ميناب شد/ به زودى در سطح اول ووشوى هرمزگان مى‌ايستيم

جنوب پرس: رئيس هيأت ووشو شهرستان ميناب بيان كرد: تيم ووشو باشگاه پورياى ولى قهرمان پيكارهاى ووشوى ميناب گراميداشت ياد و خاطره شهداى مدافع حرم شد.

به گزارش جنوب پرس ، امروز محمدمهدى سزیده ضمن تبریک به مناسبت ولادت باسعادت حضرت زهرا(س) اظهار کرد: یک دوره مسابقات ووشو قهرمانى شهرستان در بخش آقایان به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهداى مدافع حرم جمعه ١٨ اسفندماه سال جارى در سالن ورزشی المهدی میناب برگزار شد که در پایان این پیکارها پوریاى ولى با کسب ٩ مدال طلا به عنوان قهرمان این رقابت‌ها شناخته شد.

وى با بیان اینکه این رقابت‌ها با حضور ۴۲ ورزشکار در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو بخش تالو و ساندا به منظور به ارتقابخشی سطح بازیکنان برگزار شد، افزود: تلاش مجموعه هیأت بر این است که تا قبل از پایان سال، مسابقات بانوان شهرستان را نیز برگزار نماید.

رئیس هیأت ووشو شهرستان میناب گفت: در ادامه این مسابقات، تیم ووشو دستبند با ٨ طلا و خوارزم بازیارى با کسب ٦ مدال طلا بترتیب دوم و سوم شدند.

سزیده با بیان اینکه ووشوى هرمزگان به سرعت در حال پیشرفت است و ما نباید از این پیشرفت جا بمانیم، عنوان داشت: مسابقات مختلفى در تمامى رده‌هاى سنى و حضور در لیگ‌هاى استانى در دو بخش آقایان و بانوان جهت ارتقاى سطح فنى ووشوکاران مینابى تدارک دیده شده است که قطعأ موجبات پیشرفت این شهرستان را فراهم خواهد کرد.

وى در پایان تصریح کرد: به لطف خدا دفتر هیأت ووشو میناب راه‌اندازى شد و زین پس با برنامه‌ریزى‌هاى مداومى که از سوى اعضاء صورت مى‌گیرد در سطح اول ووشوى هرمزگان قرار خواهیم گرفت.

رئیس هیأت ووشو شهرستان میناب خطاب به مربیان مینابى متذکر شد: آمار ورزشکاران ووشو در میناب نشان مى‌دهد فعالیت مربیان آن‌گونه که باید قابل قبول نیست و لازم است تلاش خود را افزایش دهند چراکه میناب به عنوان دومین شهرستان هرمزگان بایستى بیشترین تعداد ووشوکار را بین دیگر شهرستان‌هاى استان دارا باشد.

محمدمهدى سزیده ١٠ روز پیش با حکم علیرضا بهرمن به مدت دو سال به عنوان رئیس هیأت ووشو میناب منصوب و جایگزین حسن بهجتى شد و در طى همین مدت کوتاه عملکرد خوبی را از خود بجا گذاشته است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما