کدخبر : 127595
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

مسابقات فوتبال جوانان بخش لیردف جاسک به پایان رسید

جنوب پرس: مسابقات فوتبال جوانان بخش لیردف جاسک که با حضور 12 تیم جریان داشت سرانجام با برتری امید شمشی به پایان رسید.

به گزارش جنوب پرس ، مسابقات فوتبال جوانان بخش لیردف که به همت نمایندگی ورزش و جوانان بخش لیردف و همکاری هیات فوتبال جاسک با شرکت ۱۲ تیم به مدت یک‌ماه برگزار و ادامه یافت، جمعه شب با شناخت قهرمان به کارخود پایان داد.

این در حالی‌است که پس از هفته‌ها تلاش و رقابت میان تیم‌های شرکت‌کننده و مشخص شدن دو تیم نخست این مسابقات جام‌های رنگارنگ برترین‌ها با حضور عبدالمجید مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان جاسک، عبدالحمید سعدینی شهردار شهر لیردف و علی عنبری رئیس هیات فوتبال جاسک در میان سیل تشویق علاقه‌مندان به فوتبال، به برترین‌های این رقابت‌ها اعطا شد.
در دیدار پایانی این پیکارها تیم امید شمشی با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم گوهرت گذشت و جام قهرمانی را بالای سر برد و همچنین تیم‌های گوهرت و سورچاه به ترتیب عناوین دوم و تیم اخلاق را کسب کردند.
امیرامیریان از تیم قهرمان با زدن ۶ گل از سوی کمیته مسابقات به عنوان آقای گل و فنی‌ترین بازیکن شناخته شد.
عبدالحمید سعدینی شهردار شهر لیردف جاسک گفت: جامعه‌ای می تواند پویا و سالم با نشاط باشد که به ورزش اهمیت داده شود و ما اهمیت خاص و ویژه‌ای به ورزش قائل هستیم.
وی با اشاره به وجود استعدادهای خوب و بالقوه در ورزش جاسک بیان داشت: یکی از برنامه‌های اساسی شهرداری شهر لیردف ساخت زمین چمن مینی فوتبال است که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان در آینده نزدیک برای ساخت آن در مرکز شهرگام برمی‌داریم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد