کدخبر : 127575
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۹:۰۸
فاقددیدگاه
پرینت

اندیمشک پس از تکمیل پارک فدک قطب گردشگری خوزستان می‌شود

جنوب پرس:  مدیر عامل سد دز اندیمشک گفت: به زودی با توجه به اقدامات انجام شده و پس از تکمیل کامل پارک کوهستانی فدک، اندیمشک قطب اول گردشگری استان خوزستان می‌شود.
پارک پردیسان

به گزارش جنوب پرس ، سعید رئوفی در آئین افتتاح فاز اول پارک کوهستانی فدک عنوان کرد: امروز با همکاری بخش‌های مختلف شهری و اداره منابع طبیعی و سازمان آب و برق خوزستان، طرح های مختلفی در شهرستان اندیمشک اجرا شده است.

وی افزود: عملیات تعریض جاده سد دز اندیمشک به میزان دو متر، تامین روشنایی مسیر ارتباطی به پارک کوهستانی فدک و سد دز اندیمشک به مساحت هفت کیلومتر و نیز احداث میدان سد دز گوشه‌ای از خدمات این نهاد به شهرستان اندیمشک است.

مدیر عامل سد دز اندیمشک با بیان اینکه شهرستان اندیمشک، قطب اول گردشگری در استان خوزستان می‌شود، اظهار کرد: استفاده از روش های نوین آبیاری در اراضی مجموعه سد و نیروگاه دز اندیمشک و پارک کوهستانی فدک از جمله اقدامات صورت گرفته در مسیر توسعه صنعت گردشگری در شهرستان اندیمشک به شمار می رود.

رئوفی، پارک کوهستانی فدک را زمینه توسعه گردشگری اندیمشک خواند و تصریح کرد: امیدواریم به زودی و پس از تکمیل پروژه فدک، شاهد تامین نیازهای شهروندان اندیمشک بوده و شهرستان اندیمشک به قطب گردشگری استان خوزستان تبدیل شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما