کدخبر : 127519
پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
فاقددیدگاه
پرینت

تندیس طلایی جشنواره حامیان حقوق مصرف‌کننده به سیمان لامرد رسید

جنوب پرس: هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان فارس با معرفی برگزیدگان خود خاتمه یافت و شرکت سیمان لامرد برای سومین سال متوالی تندیس طلایی این جشنواره را به خود اختصاص داد.

به گزارش جنوب پرس ، در هفتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان فارس که با حضور نوابی معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان کشور، استاندار فارس، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت فارس، مسوولان دولتی و فعالان اقتصادی برگزار شد، تندیس طلایی و برگزیده هفتمین جشنواره حامیان حقوق مصرف‌کننده به ابراهیم غلام‌زاده مدیرعامل شرکت سیمان لامرد اعطا شد.

مدیرعامل شرکت سیمان لامرد در حاشیه این همایش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف از اجرای این جشنواره تثبیت و تحکیم ساختار رقابتی سالم و تشویق فعالیت‌های واحدهای تولیدی و صنعتی بر اساس اصل رضایت‌مندی مشتری است.

ابراهیم غلام‌زاده با اشاره به اینکه در شرکت سیمان لامرد باهدف تولید در بالاترین سطح کیفی، نگاه خاصی به مصرف‌کنندگان و رعایت حقوق آن‌ها داریم، افزود: امروز صنعت و کارخانه‌ای در چرخه‌ی تولید باقی می‌ماند که محصولات آن توسط مصرف‌کنندگان مورد ارزیابی قرار گیرد و مهر تائید دریافت کند.

وی بیان کرد: با حذف موانع تولید، رقابت‌پذیری، پایبندی به قانون و هموارکردن مسیر صادرات با رفع بوروکراسی‌های موجود، هم برای تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران قدم برداشته‌ایم و هم برای مصرف‌کنندگان.

مدیرعامل سیمان لامرد ضمن تأکید بر حمایت دولت از چرخه‌ تولید، به وضعیت سیمان در کشور نیز اشاره کرد و گفت: باید برای رونق صنعت سیمان، خروج از انباشت سیمان در کشور، تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری در این بخش چاره‌ای اساسی اندیشیده شود و این مهم جز با همفکری مدیران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت، استانداران و مدیران کارخانه‌های سیمان امکان‌پذیر نیست.

وی خاطرنشان کرد: در سالی که گذشت مجموعه بزرگ صنعتی سیمان لامرد با دریافت نشان‌ها، تندیس‌ها و گواهی‌های ملی و بین‌المللی پله‌های افتخار را طی کرد و امیدواریم این روند در سال آینده نیز با توان و تلاش بیشتری پیگیری شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما