کدخبر : 127500
پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
فاقددیدگاه
پرینت

چهارمین جشنواره نگاره‌های ماسه‌ای در ساحل گناوه برگزار شد

جنوب پرس: چهارمین جشنواره نگاره‌های ماسه‌ای در هشتمین جشن فرهنگ گناوه با حضور هنرمندان و مردم در ساحل این بندر برگزار شد.

به گزارش جنوب پرس ، هم‌زمان با  هشتمین جشن فرهنگ گناوه چهارمین جشنواره نگاره‌های ماسه‌ای (نقاشی روی ماسه ) با حضور هنرمندان و مردم در ساحل این بندر برگزار شد.

مدیر اجرایی چهارمین جشنواره نگاره‌های ماسه‌ای گناوه این جشنواره در حاشیه این جشنواره در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گناوه اظهار داشت: امسال چهارمین جشنواره نگاره‌های ماسه‌ای (نقاشی روی ماسه) است که هم‌زمان با جشن فرهنگ گناوه در این بندر با همکاری گروه هنری نامیرا و برگزارکنندگان هشتمین جشن فرهنگ گناوه برگزار می‌شود.

وی افزود: شرکت در این  جشنواره از هفته گذشته برای عموم مردم فراخوان زده شد و استقبال مردم از آن بسیار خوب بوده است.

علی معرف عنوان کرد: تعداد شرکت‌کنندگان امسال در این جشنواره ۵۲  نفر در قالب ۲۹ گروه هنری هستند که در دو بخش کودک و نوجوان و بزرگسال به خلق آثار و طرح‌های خود در ساحل گناوه پرداختند .

مدیر اجرایی چهارمین جشنواره نگاره‌های ماسه‌ای گناوه بیان کرد: طرح‌های اجرا شده این جشنواره هم به صورت موضوع آزاد و هم موضوعات فرهنگ و هنر جنوب و معرفی المان‌های بومی و جنوبی و بندری مثل نخلسات،کشتی و دریا بوده است.

وی گفت: عباس سلامی‌زاده از اساتید هنر، آرام عرب‌زاده هنرمند نقاش و مربی نقاشی و دکتر عبدالرضا محمدی‌نژاد نویسنده و کارگردان و سرپرست گروه هنری نامیرا که هر سه از هنرمندان این شهرستان هستند به عنوان داوران این جشنواره آثار را داوری کردند.

مدیر اجرایی چهارمین جشنواره نگاره‌های ماسه‌ای گناوه یادآور شد: برگزیدگان این جشنواره در دو بخش کودک و نوجوان و بزرگسالان انتخاب شدند که  در بخش کودک به دو گروه و در بخش بزرگسال نیز چهار گروه بدون اولویت و با نظر داوران انتخاب و از آنها تقدیر به عمل آمد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما