کدخبر : 127485
پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

معاینه فنی اتوبوس‌های راهیان نور استان بوشهر انجام شد

جنوب پرس: معاینه فنی اتوبوس­ های راهیان نور عمومی استان بوشهر به همت معاونت ایمنی و اقدامات تأمینی سپاه امام صادق (ع) و با نظارت فنّی پلیس راهور این استان انجام شد.
راهیان نور

به گزارش جنوب پرس ، جانشین معاونت ایمنی و اقدامات تأمینی سپاه امام صادق (ع) در حاشیه این برنامه که با حضور رضا حسن پور مدیر شرکت حمل و نقل جوان سیر ایثار استان انجام شد، گفت: این معاونت جهت برگزاری هرچه بهتر و ایمن ­تر اردوهای راهیان نور مطابق سال ­های گذشته کمیته ایمنی راهیان نور را در استان تشکیل داده که این کمیته با برگزاری جلسات متعدد، تصمیمات لازم را در این زمینه گرفته است.

سرهنگ جهان مهر دریسی اظهار کرد: تعیین همیار ایمنی و اقدامات تأمینی و همیار پلیس در هر اتوبوس از جمله اقداماتی است که در راستای ارتقای ایمنی اردوهای راهیان نور و سلامت جان زائرین عزیز انجام شده است که همیار ایمنی هر اتوبوس تمام موارد ایمنی اتوبوس اعم از تخطی راننده از سرعت مطمئنه، استعمال دخانیات، استفاده از تلفن همراه حین رانندگی، نقص فنّی اتوبوس و سایر موارد مشابه را رصد و تذکرات لازم را به راننده اتوبوس ارائه می ­کند.

وی افزود: علاوه بر این، رصد شبانه ­روزی کاروان‌های راهیان نور به صورت تلفنی و کسب اطلاع از موارد ایمنی و اقدامات تأمینی و سلامتی زائران از مواردی است که توسط معاونت ایمنی و اقدامات تأمینی سپاه استان صورت می ­گیرد.

جانشین معاونت ایمنی و اقدامات تأمینی سپاه استان تصریح کرد: انجام نظارت سرزده از محلّ اسکان زائرین و ارتباط چهره به چهره با آن­ ها و کسب اطلاع از مشکلات احتمالی از دیگر اقداماتی است که به صورت جدّی در طول برگزاری اردوهای راهیان نور انجام می ­شود.

دریسی خاطرنشان کرد: در تمام شهرستان­ های استان نیز نواحی مقاومت با هماهنگی و همکاری پلیس راهور و پلیس راه شهرستان ­های خود، تمام موارد ایمنی و اقدامات تأمینی را در این زمینه انجام می ­دهند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد