کدخبر : 127483
پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
فاقددیدگاه
پرینت

آتش سوزی در تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول کاملاً مهار شد/ رفع کامل خطر

جنوب پرس:  سرپرست فرمانداری دزفول گفت: آتش سوزی در تیپ ۲۹۲ زرهی شهید آزادی دزفول در ساعات پایانی چهارشنبه شب به طور کامل مهار شد.

امیرعیسی زاده اظهار کرد: حادثه آتش سوزی که ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه چهارشنبه شب در زاغه انبار مهمات تیپ ۲۹۲ زرهی شهیدآزادی دزفول  رخ داد با حضور به موقع نیروهای امدادی و آتش ‌نشانی تا پایان شب گذشته و پس از ساعاتی به طور کامل مهار شد.

وی با بیان اینکه در این حادثه به کسی آسیبی وارد نشده است، افزود: تیم بازرسی و ایمنی این تیپ در حال بررسی علت دقیق وقوع حادثه آتش سوزی است.

سرپرست فرمانداری دزفول بیان کرد: در پی وقوع حادثه آتش سوزی و انفجار مهمات جنگی در تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول، خانواده های ساکن این یگان نظامی برای احتیاط محل سکونت خود را برای ساعاتی ترک کردند که با کنترل و مهار آتش مجددا به خانه های خود بازگشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، وقوع آتش سوزی و انفجارهای پی در پی ناشی در زاغه مهمات جنگی در این یگان نظامی برای ساعاتی موجب ترس و نگرانی مردم شهرهای دزفول و اندیمشک در شامگاه چهارشنبه شد.

در پی وقوع این حادثه علاوه بر نیروهای آتش نشانی و اورژانس دزفول ، چهار تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر از دزفول و یک تیم از اندیمشک به محل حادثه اعزام شدند و سه دستگاه آمبولانس و چهار خودروی پشتیبانی هلال احمر همچنان در منطقه مستقر بوده و در آماده باش کامل بسر می برند.

علت این حادثه در دست بررسی است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما