کدخبر : 127465
پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
فاقددیدگاه
پرینت
پس از 10 روز جراحات ناشی از سوختگی؛

کارگردان سریال تلویزیونی دلیران تنگستان درگذشت

جنوب پرس: دستیار درام مستند آوای باستان همایون شهنواز گفت: کارگردان سریال دلیران تنگستان پس از 10 روز در بیمارستان سوختگی مطهری تهران و به دلیل شدت جراحات ناشی از سوختگی و ایست قلبی درگذشت.
همایون شهنوازکارگردان سریال تلویزیونی دلیران تنگستان

دستیار درام مستند آوای باستان همایون شهنواز اظهار داشت: کارگردان سریال دلیران تنگستان پس از ۱۰ روز در بیمارستان سوختگی مطهری تهران و به دلیل شدت جراحات ناشی از سوختگی و ایست قلبی درگذشت.

وی افزود: همایون شهنواز که چند مدت قبل از کانادا به ایران آمده بود در منزل شخصی خود در تهران اقدام به تمیزکردن اجاق گاز منزلش کرده بود در حالی که متوجه جداشدن لوله‌های بخاری نمی‌شود.

محسن تیموری تصریح کرد: شهنواز پس از تمیزکردن منزل در حال استراحت بوده و چند ساعت از این اقدام گذشته بود و وقتی برمی‌خیزد و لامپ را روشن می‌کند به دلیل انتشار گاز، انفجار بزرگی رخ می‌دهد.

وی با اشاره به این‌که من در روز حادثه دعوت شنهواز بودم اما به خاطر خستگی با او تماس گرفتم که فردا خدمتش می‌رسم، ادامه داد: شرایط جسمی همایون شهنواز پس از عمل جراحی کم‌کم رو به وخامت گذاشت.

بنا بر این گزارش فارس، تیموری با بیان این‌که همایون شهنواز حق بزرگی به گردن بوشهری‌ها دارد، تأکید کرد: بیش از ۱۵ بار فیلم رئیسعلی دلواری در صداوسیمای جمهوری اسلامی پخش‌ شده است.

دستیار درام مستند آوای باستان همایون شهنواز در شهرستان دشتی بیان کرد: شنهواز به دلیل درصد بالای سوختگی دچار ایست قلبی شد و با وجود تلاش پزشکان ، دارفانی را وداع کرد.

تیموری با اشاره به برگزاری مراسم خاک‌سپاری مرحوم همایون شهنواز، گفت: خانواده مرحوم شهنواز در حال فراهم‌کردن مقدمات برای برگزاری مراسم هستند و اکنون منتظر هستیم تا فرزندان ایشان از کشور کانادا به ایران بازگردند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما