کدخبر : 127382
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
فاقددیدگاه
پرینت

سومین مجمع سالیانه بسیج اصناف هرمزگان برگزار شد

جنوب پرس: سومین مجمع عمومی سالیانه بسیج اصناف استان هرمزگان با حضور رئیس بسیج اصناف کشور، مدیران استانی و استقبال فعالان صنفی هرمزگان برگزار شد.

به گزارش جنوب پرس ، عبدالمجید جلالی صبح امروز در حاشیه برگزاری سومین مجمع بسیج اصناف هرمزگان اظهار داشت: این مجمع با محوریت اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در بندرعباس در حال برگزاری است.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت نقش فعالان صنفی و بازاریان در زمینه اشتغال و رونق اقتصادی کشور افزود: اتاق اصناف مرکز هرمزگان با ۳۵ هزار عضو یکی از بزرگترین مجامع در حوزه اقتصادی منطقه جنوب کشور به عنوان ظرفیتی عظیم برای تحقق سیاست‌های مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی است.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان هرمزگان با اشاره به حضور رئیس بسیج اصناف کشور در سومین مجمع عمومی بسیج اصناف استان، تصریح کرد: اتاق اصناف مرکز هرمزگان تلاش دارد تا مرتفع‌سازی مشکلات و موانع موجود در مسیر توسعه خدمات به فعالان صنفی و مردم را در اولویت قرار دهد.

جلالی همچنین از پیگیری‌های صورت گرفته در زمینه رفع مشکلات بازاریان در حوزه امور مالیاتی خبر داد و گفت: با هماهنگی‌های صورت پذیرفته و جلسات برگزار شده با مدیرکل امور مالیاتی استان در راستای اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی گام‌های موثری برداشته شده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد