کدخبر : 127356
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
فاقددیدگاه
پرینت

۲۴۰۰ دانش‌آموز و فرهنگی در جشن نیکوکاری شرکت می‌کنند

جنوب پرس: معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: امسال در جشن نیکوکاری 800 پایگاه دانش‌آموزی در مدارس استان شکل گرفته که یک‌هزار و 600 دانش‌آموز و 800 همکار فرهنگی در آن شرکت می‌کنند.

به گزارش جنوب پرس ، سیروس فتحی صبح امروز در آیین آغاز جشن نیکوکاری در مدرسه سعادت بوشهر اظهار داشت: در فضای صمیمی در بین دانش‌اموزان هستیم تا بتوانم در جشن نیکوکاری شرکت کنیم.

وی افزود: جشن نیکوکاری همراه‌شدن با زیبایی‌هاست که در آن نمونه‌هایی از ایثار و نوعدوستی به نمایش گذاشته می‌شود و فرصتی است که به پهن کردن سفره مهربانی می‌پردازیم و بهار را مهمان خانه‌های مستمندان می‌کنیم.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: امسال در جشن نیکوکاری ۸۰۰ پایگاه دانش‌آموزی در مدارس استان شکل گرفته که  یک‌هزار و ۶۰۰ دانش‌آموز و ۸۰۰ همکار فرهنگی در آن شرکت می‌کنند.

فتحی یادآور شد: ۸۵ هزار قلک در بین مدارس ابتدایی و ۷۳ هزار پاکت نیز بین دانش‌آموزان مقاطع اول و دوم دبیرستان برای شرکت در جشن نیکوکاری توزیع شده است.

وی ادامه داد: تمام درآمد جشن نیکوکاری در هر هر مدرسه در اختیار همان مدرسه قرار می‌گیرد که آن میزان کمک در بین دانش‌آموزان جمع‌آوری کرده‌اند که البته با همکاری انجمن اولیاء مدرسه بین دانش‌آموزان مستمند آن مدرسه توزیع می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: در سال گذشته و امسال در جشن‌های نیکوکاری و عاطفه‌ها، دانش‌آموزان مدارس استان بوشهر ۱۵۰ و ۱۳۰ میلیون تومان به دانش‌آموزان مستمند کمک کردند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد