کدخبر : 127338
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
فاقددیدگاه
پرینت

بیمارستان صحرایی در شهرستان دیر برپا می‌شود

جنوب پرس:  سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از برپایی بیمارستان صحرایی در روستای الی جنوبی خبر داد.
بیمارستان صحرایی

به گزارش جنوب پرس ، احمد آخوندی صبح چهارشنبه در نشست هماهنگی استقرار بیمارستان صحرایی گفت: همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و امام خمینی (ره) با همکاری بسیج جامعه پزشکی و شورای اسلامی روستای الی جنوبی، بیمارستان صحرایی در این روستا برپا می‌شود.

وی با تقدیر از بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: با درخواست از بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر و همکاری صمیمانه آنان بیمارستان صحرایی در اسفندماه سال جاری در روستای اولی جنوبی راه‌اندازی می‌شود.

آخوندی با اشاره به زمان برپایی بیمارستان صحرایی اظهار کرد: این بیمارستان صحرایی با بخش‌های مختلف تخصصی از هفدهم لغایت هجدهم اسفندماه به مدت ۲ روز در مدرسه قدس روستای الی جنوبی فعال است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: این بیمارستان سومین بیمارستان صحرایی است که توسط بسیج جامعه پزشکی در شهرستان دیر برپا می‌شود.

وی گفت: تمامی تخصص‌ها بر مبنای درخواست خود مردم در این بیمارستان فراهم‌شده است.

آخوندی افزود: پزشکان بسیجی در تخصص‌های زنان، اطفال، داخلی، ارتوپدی، قلب، دندانپزشکی و … با حضور در بیمارستان تخصصی صحرایی در روستای الی جنوبی خدمات موردنیاز به‌صورت رایگان به مردم ارایه می‌دهند.

وی اضافه کرد: بخش‌های داروخانه، تزریقات و پانسمان نیز در این بیمارستان وجود دارد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: با راه‌اندازی بیمارستان صحرایی، خدمات مؤثر و خوبی به مردمی که به هر نحو، امکان دسترسی به خدمات تخصصی و فوق تخصصی برایشان فراهم نبوده، مهیا شده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد