کدخبر : 127094
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
فاقددیدگاه
پرینت

اندیمشک آماده پذیرایی از زائران سرزمین نور است

جنوب پرس: جانشین فرمانده سپاه اندیمشک گفت: تمهیدات لازم به جهت پذیرایی از زائران سرزمین نور در اندیمشک پیش بینی و مهیا شده است.

به گزارش جنوب پرس ، احسان کریم‌پور صبح امروز اظهار کرد: پادگان‌های زین الدین، شهید کلهر، دوکوهه اندیمشک و شهید جعفر زاده جهت اسکان اضطراری مسافران و زائرین راهیان نور آماده سازی شده‌اند.

وی افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته با اداره آموزش و پروش اندیمشک کانکس‌های مورد نیاز برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی و زائران راهیان نور در ایام تعطیلات سال نو آماده سازی شده‌اند.

کریم‌پور با اشاره به آمادگی مساجد و نمازخانه ها برای میهمانان نوروزی گفت: موسسه فرهنگی غدیر اندیمشک نیز جهت تامین راویان برای راهیان نور و یادمان‌ها در اندیمشک اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

وی عنوان کرد: همچنین به مناسبت آغاز تعطیلات سال نو تابلوهای راهنما جهت تسهیل در ورودی و خروجی شهرستان توسط شهرداری اندیمشک برای مسافران و زائرین نصب می شود.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک اظهار کرد: کمپ هایی نیز در پارک ها، شهدای گمنام اندیمشک و سایر نقاط دیگر شهرستان توسط اورژانس ۱۱۵ برپا و نیازهای شهروندان تامین می شود.

وی بیان کرد: هم چنین تیم های بسیج جهت راه نمایی و اسکان زوار در مسیر تردد شهروندان مستقر خواهند شد و بروشورهلی راهنمایی کاروان نیز در اختیار زائران سرزمین نور قرار خواهد گرفت و هماهنگی جهت ارائه خدمات با بهداشت و درمان در این مدت انجام و  نیروی انتظامی نیز گشت های مشترک خود را انجام می دهد.

کریمپور گفت: با مجموعه مصلی حسینیه ها و مساجد و آموزش و پرورش برای اسکان کاروان های راهیان نور دانشجویی و میهمانان نوروزی هماهنگی لازم  به عمل امده و تمهیدات لازم اندیشیده و اندیمشک با تمام توان و ظرفیت پذیرای زائران سرزمین نور و میهمانان نوروزی در تعطیلات سال نو است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما