کدخبر : 127088
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
فاقددیدگاه
پرینت

اعتماد مردم بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی برای کمیته امداد است

جنوب پرس: مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر گفت: یکی از رویکردهای مناسبی که به سمت کمیته امداد وجود دارد و به عنوان سرمایه اجتماعی محسوب می‌شود، اعتمادی است که لایه‌های مختلف جامعه به این نهاد دارند

به گزارش جنوب پرس ، سید حسین ناظر صبح امروز در نشست با مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر به مناسبت آغاز هفته احسان و نیکوکاری اظهار داشت: یکی از رویش‌های اصلی و اصیل انقلاب اسلامی کمیته امداد است که در همه حوزه‌های مورد نیاز مردم، تلاش می‌کند.

وی افزود: یکی از مهمترین فعالیت‌های این نهاد، توانمندسازی مددجویان است که سبب شده زمینه بازگشت خانواده‌ها را به جامعه با تکریم خانواده‌ها بازگرداند.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر تصریح کرد: فرهنگ‌سازی برنامه‌های خیریه کمیته امداد و جلب توجه اقشار مختلف مردم خود نوعی زمینه‌سازی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

ناظر یادآور شد: یکی از رویکردهای مناسبی که به سمت کمیته امداد وجود دارد و به عنوان سرمایه اجتماعی محسوب می‌شود، اعتمادی است که لایه‌های مختلف جامعه به این نهاد دارند و اگر به خوبی دقت شود می‌توانیم افرادی با جایگاه‌های مختلف اجتماعی را مشاهده کنیم که در قالب فعالیت‌های خیریه به مردم از طریق کمیته امداد کمک می‌کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما