کدخبر : 127054
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۹:۲۶
فاقددیدگاه
پرینت

جشن نیکوکاری در استان فارس برگزار می‌شود

جنوب پرس: مدیرکل کمیته امداد استان فارس از برگزاری جشن نیکوکاری در این استان خبرداد و گفت: این مراسم از ۱۶ تا ۱۸ اسفندماه در مدارس، مکان‌های عمومی و ستادهای نمازجمعه برگزار می‌شود.

فارس| جشن نیکوکاری در استان فارس برگزار می‌شود

به گزارش جنوب پرس ، محمدبذرافشان  اظهار داشت روز ۱۶ اسفندماه امسال پایگاه‌های نیکوکاری در مدارس برپا می‌شود تا با مشارکت دانش‌آموزان کمک‌های مورد نیاز دانش‌آموزان نیازمند جمع‌آوری شود.

وی با بیان اینکه در روز ۱۷ اسفند پایگاه‌های ثابت و سیار در سراسر استان فارس به ویژه در مکان‌های عمومی برپا می‌شود خاطرنشان کرد: ۱۸ اسفندماه نیز در میعادگاه‌های نمازجمعه، پایگاه‌هایی برپا می‌شود و در این پایگاه‌ها آماده جمع‌آوری کمک‌های مردم به نیازمندان هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان فارس تصریح کرد: همچنین توزیع ۹۰۰ هزار پاکت جمع‌آوری کمک به ایتام و نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد فارس در دانشگاه‌ها و مدارس از دیگر برنامه‌های جشن نیکوکاری در استان فارس است.

بذرافشان گفت: ۱۲ هزار و ۷۲۹ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد فارس هستند که با کمک خیران در جشن نیکوکاری فرصت مناسبی برای کمک به ایتام و نیازمندان است.

 وی بیان کرد: با توجه به خشکسالی و مشکلات اقتصادی مشارکت نیکوکاران در سال ۹۶ نسبت به مدت مشابه پارسال، در کار‌های عامل‌المنفعه استان ۱۸ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل کمیته امداد استان فارس خاطرنشان کرد: پارسال مشارکت نیکوکاران در زمینه‌های مختلف از جمله جشن نیکوکاری، اکرام، اطعام و پرداخت زکات ۹۸ میلیارد تومان بوده و این میزان امسال به ۱۱۶ میلیارد تومان افزایش داشته است.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد