کدخبر : 127052
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۹:۲۳
فاقددیدگاه
پرینت

جوانان اهوازی پیکر شهدای تازه تفحص شده را زیارت کردند

جنوب پرس: جمعی از جوانان اهوازی با حضور در معراج شهدای اهواز پیکر پاک شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس را زیارت کردند.

اهواز| جوانان اهوازی پیکر شهدای تازه تفحص شده را زیارت کردند

به گزارش جنوب پرس ، پیکر مطهر چند تن از شهدای والامقام دوران هشت سال دفاع مقدس میهمان معراج شهدای اهواز است که هموطنان عزیز از سراسر کشور به ویژه استان خوزستان به زیارت آنها می‌آیند و از وجودشان تبرک می‌جویند.

در همین راستا جمعی از جوانان اهوازی با حضور در معراج شهدای اهواز حضور یافتند و پیکر پاک شهدای تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس را در این مکان زیارت کردند.

پیکر مطهر این شهدای گلگون کفن پس از سال‌ها غربت و بی‌نشانی توسط نیروهای بی‌ادعای کمیته جستجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح در خاک عراق تفحص شده است و به خاک پاک وطن بازگشت.

زائران اهوازی در کنار پیکر مطهر شهدای دفاع مقدس به راز و نیاز با خدا پرداختند و آیاتی از قرآن مجید را نیز قرائت کردند.

در حاشیه این برنامه یکی از جوانان خوزستانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با ابراز خوشحالی از حضور در کنار پیکر مطهر این شهیدان گرانقدر اظهار داشت: لطف بزرگی از سوی حضرت باریتعالی شامل حال ما شد زیرا خداوند متعال توفیق داد که شهدای تازه تفحص شده را در معراج شهدای اهواز زیارت کنیم.

وی بیان کرد: حضور در کنار پیکر مطهر شهدا حس و حال معنوی خوبی دارد که قابل توصیف نیست، انسان در کنار شهیدان حس می‌کند به خداوند متعال خیلی نزدیکتر شده است و روحش جلا پیدا کرد.

این جوان اهوازی خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم رهرو خوبی برای شهیدان گلگون کفن به ویژه سردار سرلشکر شهید علی هاشمی فرمانده قرارگاه سری نصرت و سپاه ششم امام جعفرصادق(ع) باشیم که پس از ۲ دهه غربت و بی نشانی پیکر پاکش به وطن بازگشت و در زادگاهش اهواز آرام گرفت.

معراج شهدای اهواز در پادگان شهید علی محمودوند واقع در سه‌راه خرمشهر، اتوبان سردار شهید اسکندری، کیلومتر ۲ جاده اهواز اندیمشک بین سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان و شهرک شهید میثمی و جنب منازل سازمانی شهید بهشتی قرار دارد.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد