کدخبر : 127050
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۹:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

پیکر پاک شهدای گمنام در استان خوزستان تشییع می‌شود

جنوب پرس: پیکر پاک و مطهر شهدای گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس با حضور اقشار مختلف مردم در استان خوزستان تشییع می‌شود.

خوزستان| پیکر پاک شهدای گمنام در استان خوزستان تشییع می‌شود

به گزارش جنوب پرس ، پیکر پاک و مطهر شهدای گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس با حضور عموم مردم از سراسر کشور در استان خوزستان تشییع می‌شود.

آئین تشییع پیکر مطهر این شهدای گمنام در دهه سوم اسفند ماه امسال با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس، طلاب، روحانیون، بسیجیان، ورزشکاران، جوانان و نوجوانان استان خوزستان همچنین با شرکت نیروهای نظامی و انتظامی در خرمشهر برگزار  می‌شود.

پس از برگزاری آئین تشییع پیکر مطهر این شهدای گمنام با وداع جانسوز مردم شهرهای مختلف کشور در یادمان شهدای علقمه آرام می‌گیرد تا زیارتگاه عاشقان و دلسوختگان شود.

جمع زیادی از کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور نیز در آئین تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام در خرمشهر و یادمان شهدای عملیات کربلای ۴ حضور می‌یابند و این لاله‌های بی نشان دوران هشت سال دفاع مقدس را خانه ابدی بدرقه می‌کنند.

هماهنگی‌های لازم برای برگزاری آئین تشییع شهدای گمنام در استان خوزستان انجام شده و این شهیدان گلگون کفن در روزهای آینده و در آستانه سال نو در یادمان شهدای علقمه در خرمشهر آرام می‌گیرند.

پیکر مطهر این شهدای عزیز هم اکنون در معراج شهدای اهواز در پادگان شهید محمودوند حضور دارد و اقشار مختلف مردم و کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور به زیارت آنها می‌آیند.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما