کدخبر : 126974
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
فاقددیدگاه
پرینت

مسؤول اشرافی و کاخ‌نشین درد مردم مستضعف را نمی‌فهمد/مردم از بی‌عدالتی و فاصله طبقاتی گله دارند

جنوب پرس: جانباز دوران دفاع مقدس با تأکید بر اینکه مردم از بی‌عدالتی و فاصله طبقاتی گله دارند، گفت: مسؤول اشرافی و کاخ‌نشین درد مردم مستضعف را نمی‌فهمد.

به گزارش جنوب پرس ، محمد علی زرین‌قلم با اشاره به داشتن روحیه اشرافیگری در برخی از مسؤولان، اظهار کرد: متأسفانه عده زیادی از مسؤولان ما روحیه اشرافیگری و کاخ‌نشینی دارند و به جای اینکه بدهکار مردم باشند، طلبکار هستند.

وی افزود: متأسفانه برخی از مسؤولان از بالا به مردم نگاه می‌کنند، مردم ما از بی عدالتی و فاصله طبقاتی گله دارند.

این جانباز دوران دفاع مقدس گفت: برخی از مسؤولان به مردم ساده‌زیستی را توصیه می‌کنند، در حالی که خود آنها هزاران میلیارد در دست دارند، اینگونه مسؤولان درد مردم مستضعف را درک نمی‌کنند.

وی افزود: زمانی که مسؤولان در خود روحیه اشرافیگری دارند، از مردم و جوانان باید چه انتظاری داشت، مردم این فاصله و بی‌عدالتی را می‌بینند.

زرین‌قلم عنوان کرد: اگر مسؤولی صادق باشد و وعده دروغ ندهد، زندگی ساده‌ای داشته باشد و خوب رفتار کند، مردم جان خود را فدای آن می‌کنند و انرژی مثبت می‌گیرند.

وی افزود: مردم زمانی که این روحیه اشرافیگری را در مسؤولان خود می‌بینند، از دین، انقلاب و کشور خود زده می‌شوند و از طرفی دزدی، هرزگی و بی‌غیرتی در کشور فراوان می‌شود.

این جانباز سال‌های دفاع مقدس گفت: مسؤولان باید قدر این مردم را بدانند و به آغوش انقلاب برگردند، چرا که مردم ما نجیب و باشخصیت هستند.

زرین‌قلم در پایان عنوان کرد: مردم به عشق رهبر، شهدا و انقلاب در صحنه‌ها حضور پیدا می‌کنند و مستضعفان در نهایت پیروز خواهند شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما