کدخبر : 126970
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
فاقددیدگاه
پرینت

برگزیده شدن ۲۴ دانش‌آموز رامهرمزی در پانزدهمین جشنواره قرآن، عترت و نماز خوزستان

جنوب پرس: کارشناس قرآن، عترت و نماز اداره آموزش و پرورش رامهرمز از برگزیده شدن 24 دانش‌آموز این شهرستان در پانزدهمین جشنواره قرآن، عترت و نماز قطب 2 استان خوزستان در رامشیر خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، پانزدهمین جشنواره قرآن، عترت و نماز قطب ۲ استان خوزستان  در ۱۲ رشته و با حضور هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز از ۱۳ شهرستان خوزستان طی روزهای ۹ تا ۱۲ اسفندماه به میزبانی رامشیر برگزارشد.

این مسابقات در بخش پسران طی روزهای ۹ و ۱۰ اسفندماه و در بخش دختران ۱۱ و ۱۲ اسفندماه با حضور شهرستان‌های رامهرمز، بهبهان، شادگان، امیدیه، زیدون، ماهشهر، هندیجان، آبادان، خرمشهر، اروندکنار، بندر امام خمینی، آغاجاری و رامشیر انجام شد.

کارشناس قرآن، عترت و نماز اداره آموزش و پرورش رامهرمز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این باره اظهارکرد: از رامهرمز ۱۰۷ دانش‌آموز در ۱۲ رشته ( تفسیر، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام، قرائت، ترتیل، حفظ عمومی، حفظ ویژه، اذان، مداحی، انشای نماز و انشای امام زمان (عج)) در این رقابت شرکت کردند.

 فرج اله حاجی زاده افزود: این دانش آموزان از آذرماه امسال بین بیش از ۹ هزار شرکت‌کننده در مسابقات شهرستان انتخاب شدند و بعد از گذراندن آموزش‌ها و کلاس‌های توجیهی در این مسابقات حضور یافتند.

وی در ادامه گفت: هر چند هدف از حضور در این مسابقات محک زدن کار خود و تقویت حس رقابت سالم بین دانش آموزان است؛ اما رسیدن به کمالات اخلاقی بر پایه آموزه‌های قرآن و اهل بیت‌(ع) هدف نهایی ما می‌باشد.

برگزیدگان

رشته قرائت و ترتیل قرآن
سهاد عبادی و لیلا علیخانی مقام دوم

رشته اذان
عارف موسوی مقام اول  و محمد امین موسوی مقام  سوم

رشته حفظ عمومی
امیرحسین بالو مقام سوم

رشته مداحی
حسین عسکری و علیرضا ابراهیمی مقام اول

رشته احکام
مهدی بهمنی یار مقام اول
علی براتی و مهرداد تاخته مقام دوم
ابوالفضل توانا مقام سوم
فاطمه زنگنه یوسف‌آبادی و زهرا موسوی مقام اول
زهرا بنی سعید مقام سوم

رشته نهج البلاغه
عرفان حاجی زاده و علیرضا شهبازی مقام اول
شکوفه بالو مقام دوم
سینا ممبنی سوم

رشته تفسیر قرآن
عباس محمدیان مقام  اول
طهورا آقنوت و رقیه شیرالی مقام دوم

رشته صحیفه سجادیه
علی موسوی مقام  اول
زهرا بهمئی مقام دوم و پریسا پورنگ مقام سوم

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما