کدخبر : 126773
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
فاقددیدگاه
پرینت

دوره خط امام ویژه مسوولان بسیج دانشجویی

جنوب پرس: دوره خط امام ویژه مسوولان بسیج دانشجویی با هدف کادرسازی و افزایش مهارت‌های تشکیلاتی در کازرون برگزار شد.

به گزارش جنوب پرس ،  مسوول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کازرون در حاشیه دوره دو روزه تربیتی  تشکیلاتی خط امام که با حضور مسوولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کازرون در دانشگاه سلمان فارسی برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان هدف از این دوره را کادرسازی و افزایش مهارت‌های تشکیلاتی دانست و اظهار داشت: دانشگاه‌ها نقش به‌سزایی در تأمین نیروی انسانی مورد نیاز انقلاب اسلامی دارند.

محسن رحمانی با بیان اینکه فلسفه وجودی بسیج دانشجویی، تربیت نیروی طراز انقلاب اسلامی است، گفت: اگر بخواهیم به هدف نهایی انقلاب اسلامی یعنی ایجاد تمدن نوین اسلامی برسیم باید به تربیت نیرو در دانشگاه‌ها بپردازیم.

وی با اشاره به برگزاری دوره دو روزه تربیتی تشکیلاتی خطّ امام ویژه مسوولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان، بیان داشت: این دوره با هدف تحقق کادریابی و کادرسازی و افزایش مهارت‌های تشکیلاتی در بین دانشجویان بسیجی کازرون برگزار شد.

مسوول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کازرون افزود: در این دوره توسط اساتید استانی و شهرستانی مباحث تربیتی، معرفتی، بصیرتی و مهارتی تشکیلاتی در قالب کلاس‌ها و کارگاه‌های مختلف برای دانشجویان ارائه شد.

رحمانی یادآور شد: از جمله کلاس‌ها و کارگاه‌های برگزار شده در این دوره می‌توان به کارگاه انتظارات و مأموریت‌های بسیج دانشجویی، اخلاق تشکیلاتی، جذب، سواد رسانه‌ای، نشریات دانشجویی، جریان شناسی کازرون و اردوهای جهادی اشاره کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد