کدخبر : 126760
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
فاقددیدگاه
پرینت

برگزیدگان مسابقه عکس «ویزور» معرفی شدند

جنوب پرس: برگزیدگان نخستین جشنواره عکس کانون فیلم و عکس دانشگاه شیراز با عنوان «ویزور» معرفی شدند.
مسابقه عکس «ویزور»

به گزارش جنوب پرس ، امیررضا حمیدی، دبیر جشنواره ویزور در گفت و گو با خبرنگار مهر اعلام کرد: چهارشنبه ۹ اسفند ماه ۹۶ساعت ۱۸ شاهد حضور و استقبال هنردوستان و عکاسان برجسته و علاقه مند استان فارسی در تالار خوارزمی دانشگاه شیراز بودیم که گرمابخش این مراسم بودند.

وی در ادامه گفت: این جشنواره گامی کوچک در جهت تلنگر زدن و هشیار کردن ما، پیرامون تمامی حوادث و وقایعی است که شاید پیش از این نسبت به آنها بی تفاوت بوده ایم؛ امید است در آینده نه چندان دور شاهد بهبود و بهروزی تمام جامعه هنر دوست و شاد زی ایران باشیم.

در این دوره از جشنواره عکس «ویزور» طاهره رخ بخش موفق به کسب جایزه نخست و به ترتیب حدیث فقیری و امین فائضی در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

حمیدی عنوان کرد: در دوره نخست جشنواره یادشده که با موضوع آسیب‌های اجتماعی شامل عکاسی خیـابانی، مسـتند، آسـیب هـای اجتماعی و… برگزار شد، آثاری از علی محمدی راد، اردوان شیرزادی، محمدصالح خادم الحسینی، حامد راستی، حسین نوری، محمدرضا فربود قصرالدشتی، امیر صادقان، مهدی وطن پرست شایسته تقدیر شناخته شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، کانون فیلم و عکس دانشگاه شیراز نخستین دوره جشنواره سالانه عکس «ویزور» را با هدف ایجاد نشاط و پویایی وبرپایی بستری مناسب به منظور بوجود آمدن فضای رقابت سالم و شناسایی عکاسان جوان و با استعداد و همچنین ارج نهادن هر چه بیشتر به هنر عکاسی و عکاسان ارزشمند و گرانقدر این سرزمین برگزار کرد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما