کدخبر : 126360
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۱
فاقددیدگاه
پرینت
استاندار هرمزگان اعلام کرد:

جزئیات برنامه‌های روحانی در سفر به هرمزگان

جنوب پرس: استاندار هرمزگان گفت: ۳۰ پروژه عمرانی، اقتصادی و فرهنگی توسط رئیس جمهوری به بهره برداری می رسد.
سفر حسن روحانی رییس رئیس جمهور سفر استانی بازدید سفر به شهرستان کلید
به گزارش جنوب پرس ، فریدون همتی دوشنبه شب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران روز چهارشنبه وارد استان هرمزگان می شود، بیان داشت: فولاد صبا با ظرفیت تولید ۱.۵ میلیون تن فولاد اسفنجی، افزایش تولید بنزین به ظرفیت ۴ میلیون لیتر بنزین در یکی از پالایشگاه های بندرعباس، فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس از جمله پروژه های آماده افتتاح در زمان سفر رئیس جمهوری خواهد بود.

وی عنوان کرد: در این سفر پر خیر و برکت دکتر روحانی همچنین عملیات اجرایی احداث فاز دوم طرح توسعه فاز سوم بندر شهید رجایی و عملیات آغاز احداث بندرگاه منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان با دستور رئیس جمهوری آغاز می شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: پالایشگاه گاز هم در جزیره قشم با ظرفیت تولید ۲میلیون متر مکعب گاز شیرین، بزرگترین مزرعه پرورش ماهی در دریا در بندر چارک و طرح آبیاری تحت فشار ۸ هزار هکتار اراضی کشاورزی استان هرمزگان در سفر ریاست جمهوری آغاز به کار خواهند کرد.

همتی اظهارداشت:سفر ریاست جمهوری خیر و برکات زیادی برای استان هرمزگان خواهد داشت. در جلسات روز گذشته و صبح روز دوشنبه که با حضور شخص رئیس جمهوری برگزار شد مصوبات خوبی برای توسعه و رونق هرمزگان به تصویب رسید و دکتر حسن روحانی دستورات خوبی در جهت حمایت و همراهی وزارتخانه ها با مدیریت استان برای حل مشکلات صادر کردند.

بنا بر این گزارش مهر، وی افزود: دکتر حسن روحانی صبح چهارشنبه وارد استان هرمزگان خواهد شد و با حضور در ورزشگاه تختی بندرعباس دیدار مردمی خواهند داشت، پس از این برنامه افتتاح و آغاز بکار پروژه های اقتصادی، عمرانی و زیربنایی استان را شاهد خواهیم بود. همچنین جلسه شورای اداری استان هرمزگان با حضور رئیس جمهوری، اعضای هیئت دولت و مدیران استانی برگزار خواهد شد.

استاندار هرمزگان ابرازداشت: در پایان سفر دکتر حسن روحانی در نشست خبری حضور خواهند یافت و دستاوردها، مصوبات و تصمیمات اتخاذ شده برای توسه و آبادانی استان هرمزگان را برای مردم و خبرنگاران تشریح خواهند کرد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما