کدخبر : 125599
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۶
فاقددیدگاه
پرینت
کوثری:

برخی مسئولان کم‌کار جرات عذرخواهی از مردم را هم ندارند

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتقاد رهبر انقلاب از عقب‌ماندگی در حوزه عدالت، گفت: برخی مسئولانی که کم‌کار هستند حتی جرات عذرخواهی از مردم را ندارند درحالی‌که رهبری همواره با مردم صادقانه برخورد می‌کنند.
اسماعیل کوثری نماینده سابق مردم تهران در مجلس
اسماعیل کوثری نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم ختمی در مسجد امام صادق تهران با اشاره به انتقاد رهبر معظم انقلاب از عقب‌ماندگی کشور، اظهار داشت: خیلی از مسئولان وقتی مسئولیتی را بر عهده می‌گیرند آن‌قدر دچار تکبر و غرور می‌شوند که جرات عذرخواهی از مردم را ندارند.

کوثری ادامه داد: این در حالی است که رهبر انقلاب با توجه به مسئولیت و جایگاه معنوی که دارند همواره صادقانه با مردم برخورد کرده‌اند و درنهایت کوتاهی‌ها را می‌پذیرند. درصورتی‌که عامل بسیاری از این همکاری‌ها خود مسئولان در قوه مجریه، قضائیه و مقننه هستند.

بنا بر این گزارش فارس، نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مسئولان باید خود را اصلاح کنند، افزود: متأسفانه برخی مسئولان نه‌تنها خود را اصلاح نمی‌کنند بلکه طلبکار هم می‌شوند و خیال می‌کنند کسی دیگری باید به‌جای آن‌ها کار کند درحالی‌که مردم به آن‌ها مسئولیت داده‌اند و باید خودشان پاسخگو باشند.

وی همچنین تأکید کرد: مخاطب بایدهای مقام معظم رهبری خود مسئولان به‌ویژه مسئولان اجرایی کشور هستند، اما مسئولانی که خودساخته هستند و تزکیه کرده‌اند با مردم صادقانه برخورد می‌کنند ازجمله رهبر معظم انقلاب که امیدواریم همه مسئولان پشت سر ایشان کار را به‌پیش ببرند و مطالبات ایشان را محقق کنند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما