کدخبر : 125564
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

تودیع و معارفه رئیس هیأت فوتبال بندرلنگه برگزار شد

تودیع و معارفه رئیس هیأت فوتبال شهرستان بندرلنگه با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی این بندر برگزار شد.

به گزارش جنوب پرس ، تودیع و معارفه رئیس هیأت فوتبال شهرستان بندرلنگه صبح امروز با حضور ابراهیم یگانه‌مهر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، صادق تاروتی رئیس و اعضای شورای اسلامی بندرلنگه در دفتر این هیأت در بندرلنگه برگزار شد.

در این مراسم، ماشاالله اورنگی تودیع و شریف ‌شریفی‌نژاد به عنوان رئیس جدید هیأت فوتبال شهرستان بندرلنگه معارفه شد.

شریف شریفی‌نژاد در این مراسم با تقدیر از زحمات اورنگی رئیس سابق هیأت فوتبال شهرستان بندرلنگه، اظهار کرد: تلاش بسیار خوبی توسط رئیس سابق این هیأت در زمینه ورزش فوتبال تاکنون صورت گرفته سعی بر این داریم که در ادامه راه نواقص را برطرف نموده و به جایگاه اصلی خود در استان و حتی کشور برسیم.

وی با اشاره به اعلام حمایت شورای شهر از هیأت فوتبال شهرستان و اداره ورزش و جوانان بندرلنگه، افزود: با تمام توان و ظرفیت خود و به جد بحث زیر ساخت‌های ورزشی شهرستان بندرلنگه را دنبال خواهیم کرد و جهت ارتقاء فوتبال شهرستان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

رئیس جدید هیأت فوتبال شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: از نیروهای فعال، پیشکسوتان و دیگر ظرفیت‌ها برای ارتقاء، پویایی و پیشبرد اهداف ورزش فوتبال شهرستان استفاده خواهیم کرد.

عضو هیأت رئیسه هیأت فوتبال استان هرمزگان اضافه کرد: در بازدید از زمین چمن استادیوم تختی از نزدیک کمبودها را مشاهده نمودیم، در جهت رفع آن‌ها پیگیری لازم صورت خواهد گرفت؛ تاپایان امسال شاهد بهره‌برداری از این زمین چمن مصنوعی خواهیم بود و همچنین افزایش سرمایشی سالن فوتسال شهید بارانیان را با افزایش کولر و روشنایی این سالن را در دستور کارقرار دادیم که به زودی اقدام خواهد شد.

شریفی‌نژاد یادآور شد: از تیم‌های مطرح کشور برای بازی با تیم‌های شهرستان بندرلنگه دعوت به عمل خواهیم آورد، دوره‌های مربیگری و داوری را با حضور اساتید مجرب کشوری جهت به‌روز شدن و افزایش توانمندی مربیان و داوران این شهرستان در دستورکار داریم.

گفتنی است، شریفی‌نژاد پیش از این سرپرستی تیم پرسپولیس و جنوب بندرلنگه، رئیس سابق هیأت فوتبال منطقه آزاد قشم و عضو فعلی هیأت رئیسه هیأت فوتبال استان هرمزگان را در کارنامه ورزشی خود دارد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما