کدخبر : 125192
شنبه 17 فوریه 2018 - 0:12
فاقددیدگاه
پرینت
نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی:

صدرا در گذشته نان‌دانی یک عده شده بود/برای توسعه صدرا در کنار مدیران این شهر جدید هستیم

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صدرا در گذشته برای یک عده نان دانی شده بود، گفت: به‌عنوان نماینده مردم برای توسعه صدرا در کنار مدیران فعال این شهر جدید خواهیم بود.

به گزارش جنوب پرس ، مسعود رضایی بعدازظهر امروز در آئین گشایش و بهره‌برداری از ۲ مرکز آموزشی و ۴۵۰ واحد مسکن مهر پروژه بناسازان رمضان این شهر و آغاز عملیات اجرایی آزادراه صدرا به دوکوهک که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، استاندار فارس و جمعی از مدیران استان انجام شد، اظهار داشت: اگر حاکمیت قانون در برنامه‌های توسعه باشد، هرگز مشکلی به وجود نخواهد آمد.

وی با بیان اینکه حدود ۸ بار سال گذشته وارد صدرا شدم و همواره به این فکر می‌کردم که چرا این شهر جدید بااین‌همه معضل روبرو است، افزود: بدون تعارف باید بگویم که صدرا تبدیل به یک نان‌دانی برای عده‌ای شده و آنان به‌عنوان یک ممر درآمد و منبع منفعتی این شهر جدید را برای خود در نظر گرفته بودند و به‌صورت جزیره‌ای کارکرده و آنچه فراموش‌شده بود مردم بودند.

رضایی افزود: درگذشته سازمان عمران ساز خود را می‌نواخت، شهرداری به سمتی دیگر می‌رفت و شورا نیز وضعیتش مشخص بود که ما بدون غوغا سالاری با مشاوره‌های متعدد توانستیم وحدتی به وجود آورده و شورایی با افراد تحصیل‌کرده شکل دهیم و هدفمان این بود که صدرا از مطامع شخصی بیرون بیاید.

این نماینده مجلس ادامه داد: خوشبختانه با انتخاب حاجی پور مدیرعامل جوان، باسواد و تحصیل‌کرده در شرکت عمران صدرا که تمایل به پیشرفت این شهر دارد، باید به مردم تبریک گفت که باوجود گذشت تنها چند ماه از انتخاب مدیرعامل جدید، پروژه‌های مهمی همچون مراکز آموزشی که مرکز تولید فکر و اندیشه است، آزادراه صدرا دوکوهک و پروژه بناسازان در این شهر جدید افتتاح و به بهره‌برداری رسید و یا اینکه عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی همچنین با بیان اینکه در مورد مسکن مهر شعاری عمل شد و چون بدون برنامه پیش رفت ابتر ماند چراکه جایابی آن مشکل داشت، تصریح کرد: در شهرک‌سازی باید ابتدا کار فرهنگی انجام داد تا مشکل ایجاد نشود.

بنا بر این گزارش فارس، رضایی افزود: بر اساس گفته یکی از دادستان‌ها سه‌چهارم پرونده‌ها در یکی از شهرها، مربوط به مسکن مهر است که روی آسانسور و مشرفیت و… مشکل دارند و یا اینکه پیمان‌کاران شایسته برای این کار در نظر گرفته نشد که به سبب ارتباطات شخصی کار به آنان واگذار شد که این وضعیت، شایسته نظام نیست.

این نماینده خطاب به مدیران شهر صدرا گفت: پیمان‌کاران را از افرادی که تخصص داشته و توانایی اتمام کار دارند انتخاب کنید و اگر پیمان‌کاری متعهد شد که در زمان مشخصی کار را تحویل دهد، باید ملزم به این کار باشد.

وی در پایان نیز گفت: به‌عنوان نماینده مردم در جایگاه نظارتی به‌صراحت می‌گویم تا زمانی که مدیران اصولی و قانون‌مند کار می‌کنند کنار آنان خواهیم بود اما اگر این‌گونه نبود طور دیگری برخورد خواهیم کرد و از رسوا کردن آنان نیز ابا نخواهیم داشت، چراکه اعتقادداریم برای خدمت به مردم، کار را باید به افراد شایسته سپرد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما