کدخبر : 124810
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
فاقددیدگاه
پرینت

۶۰ میلیارد تومان برای کمک به رونق تولید پرداخت شد

جنوب پرس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: تاکنون ۲۶۸ بنگاه اقتصادی برای استفاده از تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده که در این راستا منجر به پرداخت بیش از ۶۰ میلیارد تومان برای کمک به رونق تولید شده است .

واحد تولیدی

به گزارش جنوب پرس ، سید حسین حسینی محمدی صبح امروز در نشست بررسی روند اجرای بررسی مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی با تاکید بر توجه به این بخش اظهار داشت: اولویت مهم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر امسال در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نشست تخصصی و حل مشکلات این بخش است.

وی از تشکیل ۸۰ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در این استان خبرداد و افزود: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی امسال بیش از ۸۰ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای رونق بخشیدن به بنگاه‌های تولیدی استان بوشهر تشکیل شده است.

وی بیان کرد: تاکنون ۶۸۵ مصوبه در قالب ۸۰جلسه کارگروه تسهیل مورد بررسی قرار گرفته که بیش از۳۸۰ مصوبه آن تصمیم گیری و اجرا شده و مابقی در دست اجراست.

حسینی محمدی عنوان کرد: تاکنون ۲۶۸ بنگاه اقتصادی برای استفاده از تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده که در این راستا  منجر به پرداخت بیش از ۶۰ میلیارد تومان برای کمک به رونق تولید شده است .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به تشکیل مستمرجلسات کارگروه در سراسر استان بیان کرد:بنگاه‌های اقتصادی استان می‌توانند با مراجعه به  دبیرخانه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر نسب به درخواست خود درزمینه‌های مسائل بانکی، امور مالیاتی، تامین مواد اولیه، انرژی، صدور مجوز فعالیت و دیگر عرصه‌ها  اقدام  کرده تا از حمایت‌های ویژه بهره مند شوند .

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما