کدخبر : 124803
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
فاقددیدگاه
پرینت

پشتیبانی مردم از نظام مقدس توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند

جنوب پرس: مدیر حوزه‌های علمیه هرمزگان گفت: با پشتیبانی‌های مردم از نظام و انقلاب اسلامی، تمامی توطئه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و امنیتی دشمن علیه این نظام مقدس کارساز نیست.

به گزارش جنوب پرس ، حجت‌الاسلام روح‌الله مختاری به مناسبت ۲۲ بهمن ماه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس با اشاره به اهداف پیدا و پنهان استکبار در تبلیغات سوء خود برای ناکارآمدن نشان دادن نظام مقدس اظهار داشت: دشمن از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران که هیمنه استکبار را شکست و گفتمان آن را زیر سوال برد، تمام راه‌ها را برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجربه کرد.

وی افزود: دشمن برای متوقف کردن روند رو به رشد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران راه‌های مختلفی اعم از کودتا و فتنه‌های داخلی، حمایت از منافقان، ترور، جنگ تحمیلی، محاصره اقتصادی و علمی، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم، راه‌اندازی جنگ‌های نیابتی را رقم زد که در همه این مراحل مردم ایران پیروز میدان بودند و پوزه دشمن را به خاک مالیدند.

مدیر حوزه‌های علمیه هرمزگان تصریح کرد: استکبار جهانی به دنبال ناامیدی در جنگ‌های سخت و نرم و تحریم‌ها، تنها راه مقابله با ایران اسلامی را در ناکارآمد نشان دادن نظام مقدس می‌داند و در این راستا از هیچ ترفند و توطئه‌ای دریغ نمی‌کند.

مختاری با اشاره به عوامل موثر در پیروزی انقلاب اسلامی و شکست پیاپی دشمنان در ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ابراز داشت: انسجام درونی بین مردم و پیوستگی ویژه بین نظام مقدس و مردم مهم‌ترین این عوامل است، مردم در هر شرایطی پای انقلاب ایستاده‌اند و دشمن نیز به خوبی به این امر واقف است.

مختاری افزود: استکبار می‌داند که با پشتیبانی‌های مردم از نظام و رهبری، به هیچ یک از اهداف شوم خود نمی‌رسد و تمامی توطئه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی  و امنیتی آنان علیه نظام مقدس کارساز نیست.

وی گفت: بر این اساس، دشمن با ناکارآمد نشان دادن نظام مقدس به دنبال ایجاد نارضایتی‌هایی بین مردم بوده و می‌کوشد تا بین مردم و نظام فاصله بیندازد و از این رهگذر به اهداف شوم خود دست یابد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما