کدخبر : 124799
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت

۳۳ طرح با اعتبار ۲۵۶ میلیارد ریال در شهرستان دیر افتتاح و اجرایی شد

جنوب پرس: فرماندار دیر با اشاره به شتاب طرح‌های عمرانی در مناطق محروم و دور افتاده گفت: در ایام‌الله دهه مبارک فجر ۳۳ طرح با اعتبار ۲۵۶ میلیارد ریال در زمینه عمران شهری و روستایی افتتاح و اجرایی شد.

افتتاح

به گزارش جنوب پرس ، حمزه اعتماد صبح امروز در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی با قدردانی از حضور حماسی مردمم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت:  مردم با خلق حماسه دیگری در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر ضمن لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، دشمنان نظام اسلامی را ناامید و مایوس کردند.

وی با بیان اینکه مردم  نقش مهم خود را در صحنه‌های مختلف انقلاب به خوبی نشان داده‌اند تاکید کرد: رسیدگی و تحقق خواسته‌ها و مطالبات مردم از رسالت مهم مسئولان دستگاه‌های اجرایی است که توجه به اشتغال و رفع مشکلات معیشتی در اولویت قرار دارد.

فرماندار دیر از افتتاح پروژه‌های عمرانی در دیر خبرداد و افزود: در دهه فجر امسال ۳۳ طرح با اعتبار ۲۵۶ میلیارد ریال در زمینه عمران شهری و روستایی افتتاح و اجرایی شد.

اعتماد بیان کرد: در دولت تدبیر و امید در بخش‌های،گاز، آب ،فضاهای آموزشی،زیر ساخت‌های بندری، ورزشی  و عمران شهری و روستایی  خدمات ارزنده‌ای تاکنون صورت گرفته است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر نیز با اشاره به افتتاح  ۷ پروژه با ۲۸ کلاس درس در ایام الله دهه فجر بیان کرد: برای ساخت این مدارس ۱۱۴٫۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

احمد مرادی با اشاره به آغاز عملیات ۵ پروژه مدرسه سازی در ایام دهه فجر گفت: این پروژه‌ها  با ۳۲ کلاس با مشارکت خیران حقیقی و حقوقی ساخته می‌شود که ۱۰۵ میلیارد ریال برای ساخت آن اعتبار اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اجرای پروژه در شهرستان دیر بیان کرد: سالن ورزشی آموزش وپرورش شهرستان دیر زیر بنا یک‌هزار متر مربع و اعتبار ۹٫۵  میلیارد ریال افتتاح و عملیات اجرایی مدرسه شش کلاسه دوراهک دیر با زیر بنای یک‌هزار متر مربع و اعتبار ۲۰  میلیاردریال آغاز شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر  از کلنگ زنی مدرسه ۱۲ کلاسه دیر با زیربنای۱۶۰ متر مربع خبرداد و بیان کرد: این مدرسه  با اعتبار ۲۶ میلیارد ریال در ۳ طبقه با مشارکت خیران ساخته می‌شود.

شهردار دوراهک نیز در این  مراسم  با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی شهری گفت: ۵ پروژه عمرانی در شهر دوراهک با اعتباری افزون  بر ۳۷ میلیارد ریال افتتاح و عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

هوشنگ،احمدی با تبریک دهه فجر اظهار داشت: پروژه عمران شهری بوستان معلم به مساحت ۳ هزار و ۵۰۰ متر مربع و با اعتبار ۴٫۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی به بهره برداری رسید.

شهردار دوراهک افزود: عملیات اجرایی مدرسه پروین اعتصامی با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال و اورژانس جاده‌ای با اعتبار ۲٫۵  میلیارد ریال آغاز شد.

افتتاح آب رسانی شهرک امام خمینی دوراهک بطول شش کیلو متر و اعتبار ۳ میلیاردریال و افتتاح بوستان معلم دوراهک زیربنا ۳ هزار و ۵۰۰ متر مربع و اعتبار ۴٫۳ میلیارد ریال از اعتبارات استانی و آغاز عملیات اجرایی ساختمان مجتمع فرهنگی قرآنی ادا ه تبلیغات اسلامی شهرستان دیر  با اعتبار اولیه  ۵ میلیارد ریال از دیگر موارد مطرح شده است.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما